Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nieźle wciąga mnie to forum :D

Teraz jestem na etapie cquartza, którego chętnie wypróbuję. Tylko pytanie co daje nałożenie wosku na jego powłoce skoro ponoć daje szklisty efekt, do którego efekty wet looka z odżywek i efekty wosków naturalnych chowają się do cquartza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMS, cquartz jest średnio lubiany na tym forum ze względu na jego 'bezobsługowość' ;p

 

hehe ale za dużo to mi nie pomogłeś :D jako że się rozwijam, bo uczyłem się opędzając wiele elementów typu maski drzwi, po miesiącu zabrałem się za samochody a było ich trochę, a rodzice, sąsiedzi i znajomi zadowoleni i jak widać już chcę wypróbować cquartza bo efekt faktycznie na fotkach powala :D poza tym HDC autoglyma i Carbon z zymola również widnieje na liście najbliższych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy UC usunie papier 2500? Wszystko zależy jaki to papier. Ostatnio kupiłem w Bricomarche papier 2000 na wode i miał taką gradację jak paier matador 600-800 więc uważaj. Ja sobie jeden plastik tak załatwiłem.

Co do możliwości polerskich to menzerna fg500 ręcznie też daje rade. wydaje mi się że nią prędzej usuniesz papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.