Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak używacie apc megsa itd do czyszczenia plastikow we wnetrzu?

 

spsikac wilogotną mikrofibre apc, wykrecic i wtedy wycierac wszystko?

 

ja psikam na plastiki potem pędzelkiem rozprowadzam i na koniec wycieram suchą MF :) stężenie 1:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że pady po kilku godzinach pracy się kruszą, wyglądają na stare i zużyte? lub jakims czasie pracy na fragmencie karoserii podskakują jakby było za duże tarcie? Za to pasta wydaje się szybko wypracowywać, tj raptem kilka przejść i znika. próbowałem spryskiwania wodą ale pomaga tylko na chwilę. czy to możliwa ze pasta tak szybko wypracowywała się dając raczej marne efekty?

 

Pady to ABW (głownie niebieski i zółty), polerka Silverline. a uzywałem past ssr2,5 i ssr1. powierzchnia wyglinkowana itp. niby wszystko robię zgodnie z instrukcjami. najpierw niskie obroty, potem zwiększać i znów niskie.

poradźcie coś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za wyprzedaz diamondbrite'a?

 

np: http://moto.allegro.pl/jewelultra-diamo ... 26841.html

 

Mam ochote kupic zestaw chociazby dla 500 ml zabezpieczenia dywanikow, i osobistego zebrania opinii nt. diamondbrite'a. Czy to oby nie jest podrobka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zielonego lub pomaranczowego 3m :P Ja generalnie po przesiadca na bialy BP od flexipads nie mam najmniejszych problemow z twarymi padami, na buzetowym BP troche mi zajelo przywyknac do pracy, zeby pad nie skakal takze polecam ten BP, niesamowicie umila i ulatwia prace z polerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe aby po miesiącu na lakierze praktycznie nie było śladu wosku NXT 2.0?

Warunki... nakładałem zgodnie ze sztuką, dokładne wyczyszczenie, cleaner i wosk - etap glinkowania, czyszczenia z brudów drogowych i UC zostawiam na połowę maja.

Do tego dzisiaj myłem auto z aktywną pianą ValetPro snow foam combo - może to ona mi zmyła wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

Czy QD Megsa mógł tak bardzo osłabić RaceGlaze 42 ? Szukam przyczyny, auto wyglinkowane położony cleaner ( tu się boje, bo to było SRP czyli produkt AIO, po 1godzinie kładłem na to wosk )

 

Potem co dwa dni odświeżałem lakier QD Megsa i dziś straszny widok - maska dach, zacohwanie typowe dla braku wosku. Po tygodniu ?! :zly:

 

ALBO QD, albo SRP jako cleaner, bo auto wyglinkowane dokładnie i doczyszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.