Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ile powinno zajmować glinkowanie samochodu, który nigdy wcześniej glinki nie widział? Bo właśnie skończyłem 5-cio godzinną zabawe, co mnie trochę przeraziło.

 

Wprawdzie efekt jest, ale po jakim czasie (!)

Wow, :shock:

Ja tam 2h i auto całe ogarnięte,tym,że na początku było potraktowane środkiem od smoły i IronXem.

Chyba,że auto mega zapuszczone i bez wspomagaczy to 4h może zejść :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Muc-Offa mam ich inną szczotkę niż ta która pokazałeś ale jakość to klasa sama w sobie

 

Jakość może i tak ale ta http://www.shiningcar.pl/pl/p/ShiningCa ... Brush-/563 wygląda na delikatniejszą dla felg od tego http://www.pielegnowacauto.pl/szczotka- ... brake.html muc-offa.

Może to jednak mylne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularne glinkowanie A6 glinką VP na roztworze Last Toucha zajmuje mi poniżej 1 godziny.

Na zapuszcznego Passata zeszły mi 2 godziny glinką BH, który wcześniej był spryskany T&G i IronX, więc syfu niby dużo nie było, ale najgorzej szło z sokami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lz, ja ją mam i generalnie polecam. Jedyne, co mnie w niej wkurza to pryskanie, jak 'źle' szczotkuję.

Jak dla mnie to pasowałby delikatnie twardszy włoś, ale nie jest źle. Za tę kasę to można brać.

 

Ciekaw tylko jak ona się ma do Daytony. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lz, też ją mam i czyszczę nią wew stronę felg gdzie rękawicą trudno się dostać. Tak jak DawPi, wspomniał potrafi trochę chlapać, ale da się przeżyć.

Tutaj taniej http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... brush.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wax Paradise, używanie aplikatorów piankowych do cleaner-ów ma jakieś przesłanki techniczne, tzn. wpływ na oczyszczanie lakieru, dokładność itd.? ;) Kiedyś bawiłem się właśnie w ten sposób, ale ostatnio bardziej przemawiają do mnie aplikatory bawełniane (mikrofibrowe itp.) ze względu na łatwość aplikacji (szczególnie przy cleaner-ach lekko-ściernych) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym podyktowane jest taki 'rozbieg' ceny w Lare 11 a 21? Z tego co pamiętam, Lare 21 była droższa od 11 o 10-20 zł, a teraz Lare 11 jest droższa od 21 o ponad 80-90zł? Większe zainteresowanie 'jedenastką', większy popyt więc większy zarobek? W sumie to chyba pytanie kierowane do dystrybutora Lare, bo to oni dyktują ceny, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, cleaner

 

to tak jak napisane w faq

Cleaner nakładamy bawełnianym lub mikrofibrowym aplikatorem

A ja polecam do cleanerów aplikator piankowy (zwykły, żółty) i zdania nie zmienię.

 

Mi się lepiej nakłada czarną stroną tricolora :) chociaż mam bawłenianego smartfax

na bawełnianym mniej chyba schodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.