Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja masz polerke kup tylko pad do polerowania szkla + tlenek ceru. Gdzies mi sie obilo ze tez przepolerowac mozna pasta mocno scierna. Wszystko trzeba robic umiejetnie zeby nie zrobic "rybiego oka" i innych szkod. Sam tez mam do ogarniecia szyby ale jeszcze nie bylo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fancivi, jakbym nie mial polerki to bym nie pytał o ten środek...

 

Tlenek ceru znam, chciałem zapytać czy produkt flexipads daje rade, może jakiś użytkownik się wypowie bo do marki można mieć pewne zaufanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Dawno nic nie pisałem,ale jako że przystapiłem do polerowania swojego auta to pojawiaja sie pytania i tu postanowiłem je zadać.

Pomóżcie koledzy - w jaki sposób pozbywacie się rus od paznokci pod klamkami?

Zakładam że zaczynacie od wet sanding ale jak to doprowadzacie potem do idealnego stanu, przecież maszyną nie wszędzie da się podejśc ?? MF i ręcznie lecicie pastami?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Dawno nic nie pisałem,ale jako że przystapiłem do polerowania swojego auta to pojawiaja sie pytania i tu postanowiłem je zadać.

Pomóżcie koledzy - w jaki sposób pozbywacie się rus od paznokci pod klamkami?

Zakładam że zaczynacie od wet sanding ale jak to doprowadzacie potem do idealnego stanu, przecież maszyną nie wszędzie da się podejśc ?? MF i ręcznie lecicie pastami?

Pozdrawiam

Nie wiem o jaki "dużych" uszkodzeniach lakieru mówimy, ale u mnie sprawdził się Meguiars Ultimate Compound + żółty pad meguiars, tzw. słoneczko.

MF sama w sobie do polerowania pastami się słabo nadaje - bardziej sprawdza się w ścieraniu pasty.

 

Papier ścierny może pracować tylko tam, gdzie potem uda nam się dostać polerką. Pod klamkami może być problem. Chyba że masz 50mm backing plate, małe padziki i wymontujesz klamki - wówczas czemu nie ;)

Myślę jednak że ręcznie lepiej najpierw spróbować. Pewnie w 100% wszystkiego nie usuniesz, ale będzie dużo estetyczniej niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.