Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Zyloma też trzeba na ciepły element. Moje były chłodne. Może to rzeczywiście to. Dzięki.

_________________

 

Nic to nie zmiani czy zimny czy ciepły jeżeli chodzi o lepkość 8-)

 

Przed nakładaniem Vinyla wymyj plastiki APC 1:10 i będzie git :good:

 

Podgrzanie pomaga w aplikacji i wydłuża jego trwałość ;)

Nie myślcie że jak położycie na zimny panel to w ogóle nic nie da albo zejdzie w 2 dni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wszyscy lakiernicy wygrzewają lakier lampami UV, jeżeli nawet czy robią to solidnie?

Dlatego to było pytanie, ale w sumie bardziej należy zadać je lakiernikowi.

 

Bezpiecznie jest odczekać przynajmniej tydzień. :)

Albo 2, albo 4 - nigdy nie masz tej pewności :) Ale np. na moim aucie była korekta po robocie S-plusa na tylnym zderzaku po 2 dniach i wszystko szło elegancko.

 

Dzięki za odpowiedzi. Nie wiem, czy będzie lakier wygrzewany. Lepiej poczekam.

 

A co do pyt 1? Jakieś wskazówki dotyczące samego składu klaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadowpicture, prałeś już wykładzinę? Bo to podstawa w takim przypadku.

 

przetarłem wodą z szarym mydłem i wycierafłem fibrami...

ale jak samochód postoi pod pracą cały dzien, wsiadam wieczorem do nagrzanego.. to jakbym się w ogórkowej zupie zanurzył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadowpicture, a nie możesz wytargać wykładziny z bagażnika, wrzucić do wanny i uprać choćby szarym mydłem?

 

poza tym proponuję zaopatrzyć się w dywanik gumowy Rezaw-Plastu i nie będzie tego problemu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadowpicture, a nie możesz wytargać wykładziny z bagażnika, wrzucić do wanny i uprać choćby szarym mydłem?

 

poza tym proponuję zaopatrzyć się w dywanik gumowy Rezaw-Plastu i nie będzie tego problemu :good:

 

dywanik miałem, ale porzyczyłęm Bratu..:/ pech..

OK zrobie tak jak mówicie!! wykręcę, wsadzę do wanny, niech się pomoczy a później szorowanie!!

 

tak, przy okazji.. jaki zapach kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co radzicie na male odpryski na masce? mam lakier ale jak zrobic zeby nie naciapac?

 

Może w te miejsca nałóż lakier ale patyczkiem kosmetycznym, ale pędzelkiem takim do farbek plakatowych :P Potem spolerować to. Najważniejsze, żeby lakier był dobrze dobrany to nie będzie tak widoczne.

 

[ Dodano: 19 Czerwiec 2012, 17:05 ]

Sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.