Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy Autofinesse Tripple nałożony pod Sealant, osłabi wosk?

Jeśli masz na myśli czy osłabi Sealant to nie powinien ale najlepiej jakby Sealantem był Tough Coat taki sam tandem u mnie przeleżał trochę czasu i nie zauważyłem negatywnego skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ale co innego pokazują na YT po aplikacji "wisienki" a co innego było u mnie...

 

Jak się postarasz to ładnie kropelkuje ;)

 

Wystarczy wejść w zdjęcia kropelkowania--> lotka na RS ;)

Maszynowo kładłem... ale pewnie coś spierdzieliłem.

Jaka lotka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, Na moim czerwonym lakierze jak za tą cene dał świetny efekt. Jednak nie oczekuj od niego trwałości . Po 3 tygodniach juz go nie było. Z tego co pamiętam to chyba brudzi plastiki. Jeśli chciałbys jakieś zdjęcie to daj PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, Na moim czerwonym lakierze jak za tą cene dał świetny efekt. Jednak nie oczekuj od niego trwałości . Po 3 tygodniach juz go nie było. Z tego co pamiętam to chyba brudzi plastiki. Jeśli chciałbys jakieś zdjęcie to daj PW

 

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
choć krople były beznadziejne

To normalne że po produkcie typu AIO krople nie będą jak po wosku, żadne AIO tego Tobie nie da.

 

Polecam wypróbowanie AIO Muc-Off'a ;) Tutaj są m. in zdjęcia kropelek po tym AIO http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#207891 Myślę, że całkiem przyzwoicie jak na AIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250ml - zuzycie z tego co slyszalem 20-25ml na auto
Maszynowo nawet mniej na Passata B7/ Volvo V70 ;)
Capaz, 4 krople wielkości połowy jednogroszówki na aplikatorze zymolowym starczyły na maskę Vectry C. Wydajność ogromna :)

 

Panowie dzięki za informację :good:

Mam zamiar nakładać za pomocą DA, więc 10-12 użyć jest widzę możliwe na butelce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Jak powinno się nakładać sealant? Czytałem kiedyś, gdzieś, że najlepiej robi się to płatkami kosmetycznymi. Czy to prawda? I teraz drugie pytanie, czy jest sens tego aby nałożyć 2 warstwy EX-P i potem 2 warstwy Colli? Czy to już troche za dużo? Oczywiście pomiędzy warstwami jakieś 2-3 godziny minimum przerwy. Oczywiście auto po myciu, glince, DJ LP maszynowo i wcześniejszym odświeżeniu lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Sealanty o bardzo rzadkiej konsystencji można nakładać płatkiem kosmetycznym - zmniejszamy dzięki temu zużycie.

Coli jest wystarczająco trwałe, nie trzeba kombinować z tyloma warstwami, bo co za dużo....

Z resztą mamy lato, więc po co kłaść teraz coś co wytrzyma pół roku i nie można nic robić przez cały sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.