Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

 

Czy jest sens zakupu SwirlX i UC? Używane będzie na trikolorze lub rotacji, w zależności od potrzeby.

 

Zastanawiam się nad takim zakupem ponieważ wydaje mi się że po UC mogą zostać hologramy, które ewentualnie usunąłbym SwirlX-em. Przydałby się on też do lekkiego odświeżania auta.

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy jest sens zakupu SwirlX i UC? Używane będzie na trikolorze lub rotacji, w zależności od potrzeby.

 

Zastanawiam się nad takim zakupem ponieważ wydaje mi się że po UC mogą zostać hologramy, które ewentualnie usunąłbym SwirlX-em. Przydałby się on też do lekkiego odświeżania auta.

 

Dzięki za odpowiedź.

 

 

Jak masz rotację to użycie ręczne robi się lekko bez sensu :)

 

Kup sobie lepiej Menzernę 500 i 3000 + gąbki ! Ewentualnie 1000 i 3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam, mam Menzerne 500, 2500, 3000 i 4000 :) Niestety brak umiejętności spowodował holo, których za żadne skarby pozbyć się nie mogę. Postanowiłem więc spróbować usunąć je ręcznie. Wiem, wiem, że od d...y strony ale patrzeć na nie nie mogę.

 

 

Poza tym, każda z tych past klei się do lakieru jak cholera co skutecznie utrudnia całą sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam, mam Menzerne 500, 2500, 3000 i 4000 :) Niestety brak umiejętności spowodował holo, których za żadne skarby pozbyć się nie mogę. Postanowiłem więc spróbować usunąć je ręcznie. Wiem, wiem, że od d...y strony ale patrzeć na nie nie mogę.

 

 

Poza tym, każda z tych past klei się do lakieru jak cholera co skutecznie utrudnia całą sprawę.

 

Polecam Ci podjąć jeszcze jedną próbę:

 

- Miękka, czarna gąbka waflowa

- FF3000 rozcieńczona rzadkim cleanerem

- Quick Detailer pod ręką

 

Psiknij minimalną mgiełkę QD na panel i wjedź na niego gąbką z tą rozcieńczoną pastą. Problem klejenia się powinien zniknąć, będzie Ci też łatwiej kontrolować maszynę.

 

 

Jeśli jednak kategorycznie się odcinasz od maszyny, spróbuj SwirlX a nie Ultimate Compound.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wosku , gdzieś już czytałem na forum o takim przypadku ,ale nie mogę się dokopać przez szukajkę do tego wątku . Dzisiaj z przerażeniem stwierdziłem ,że Z Glasur położony półtora tygodnia temu na moje auto znikł . Zero kropelkowania. Półtora miesiąca temu auto umyłem kompleksowo piana aktywna > mycie > tar remover > glinka > mycie > Glasur . Półtora tygodnia tylko spłukanie > mycie > Z Glasur. Nie użyłem HDC przed woskowaniem . Samochodem przejechałem od ostatniego woskowania około 500km , Auto stoi cały czas na zewnątrz. W związku z tym mam pytanie czy powodem tak krótkiego utrzymania się wosku na samochodzie jes nie użycie HDC , czy raczej doszukiwać się powodu w samym wosku. Dodam ,że wosk przechowywany jest cały czas w temperaturze około 12-16 stopni. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Bold n bright mogę nakładać pędzlem na opony? Do tej pory używałem gąbeczki do zmywania naczyć ale środek bardzo w nią wsiąka, a gdy chce wycisnąć z niej preparat to się zaczyna pienić. Po za tym gąbeczka szybko się rwie bo cały czas ją ściskam, żeby nie wsiąkał preparat.

Z tego co wiem Nielsen Brillance w ten sposób (pędzlem) dobrze się aplikuje.

Ktoś porównywał te 2 środki? Który lepszy/trwalszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

które do osób które używają.

 

Które AIO typu AG SRP, Auto Finess Tripple oraz inne są środkami które mało pylą podczas polerki mechanicznej?

Zakupiłem SRP nowa formuła, Trippla oraz DG 101 ale nie wiem czego się po nich spodziewać jeśli chodzi o pylenie, sprzedawca nie był w stanie mi odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.