Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam!

W przyszlym tygodniu robie trase do Warszawy ok 1600km, auto zadbane po korekcie, wywoskowane.

Potrzebuje namiarow nie tyle na firme detailingowa, co na dobra myjnie reczna w Wwa, ktora przywroci blask autu po dlugiej podrozy.

Najchetniej zrobilbym to sam ale nie mam warunkow i nie jestem z Wwa.

 

Prosze o pomoc, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam czarne auto ( bmw e39 ) cosmos schwarz. Auto stalo pod golym niebem, z dala od blokow itp. rano znalazlem takie cos na dachu:

 

http://imageshack.us/g/190/img2812m.jpg/

 

Oczywiscie, az takiej tragedii jak na zdjeciu nie ma, fotka uwydatnia, ale srednica 3mm jest na pewno.

 

ogolnie mam bardzo duzo rys od czyichs drzwi, akurat nie mam fotek, ale to takie przetarcia. Lakier mam na calym aucie 85um i tak sie zastanawiam, czy moj lakier jest tak slaby bo juz sie konczy jego warstwa? a raczej klaru? czy mam po prostu pecha? zastanawialem sie czy to spolerowac, ale nie dosc, ze lakier cienki to jaki to sens skoro za miesiac/dwa znow bedzie masakra?

 

O spolerowaniu mysle rysek na drzwiach, bo z tymi odpryskami na dachu to ja nie wiem co zrobie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wypracować UC i Swirlx DAS`em 6 ? Jesli tak to ile mniej więcej przejazdów powinno to zająć ? Bo ja pracując 15 minut na połowie drzwi (obroty na piątce) nie jestem w stanie wypracować ani UC ani swirlx, pasty jest mniej ale nadal jest jej duzo i nie wysycha.

Daje 2 kropki wielkosci grochu na pad uc- pomaranczowy flexi, swirlx-zolty flexi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W przyszlym tygodniu robie trase do Warszawy ok 1600km, auto zadbane po korekcie, wywoskowane.

Potrzebuje namiarow nie tyle na firme detailingowa, co na dobra myjnie reczna w Wwa, ktora przywroci blask autu po dlugiej podrozy.

Najchetniej zrobilbym to sam ale nie mam warunkow i nie jestem z Wwa.

 

Prosze o pomoc, pozdrawiam!

Auto Beauty :good: zrobią Ci na dwa wiaderka, ceny przystępne :mrgreen:

 

mapka jakby co ;)

 

Link mapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, Quik Detailer.

 

Właśnie nie daje rady, bo te zacieki mi przyschnęły do lakieru okrutnie... :/

Nie chcę jechać niczym ostrym żeby rysek nie narobić...

 

Jest jakaś alternatywa na zacieki dla QD?

Duragloss ma w swojej ofercie Water Spot Remover, ale nie sprowadzałem go do Polski. Jak będzie zapotrzebowanie, to nie ma problemu z wprowadzeniem do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wax Paradise, a testowałeś może ten produkt?

 

Dokładnie... Jeżeli produkt będzie skuteczny i zrobi się jakiś test na forum to popyt na pewno będzie... Nie wierze że tylko ja mam problem z twardą wodą, zostawiającą kamień... A wosku trochę szkoda żeby co chwilę jeździć Cleanerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.