Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chce zakupic z Carvaleta preparat do mycia silnikow... oraz lakier do silnikow...

 

ten do mycia silnikow bez problemu na wszystkie plastiki itd? nic sie złego nie stanie?

 

oraz jak używać tego lakieru do silników? nalać do opryskiwacza, spryskać i tyle?

 

oraz jak wyczyscic siersciucha pod maską? apc, miekka szczoteczka i tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co dali temu kotu, że on taki spokojny? :shock: Mojego kaukaza przydało by sie tak obstrzyc... już sobie wyobrażam jak jadę z nim do weterynarza, właśnie zaczął linieć... :lol:

Te elektroszczotki naprawdę są takie skuteczne? Bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć... Co do turboszczotki to się zgodzę, na długie włosy np na zagłówkach daje rade, ale krótkich nie rusza :)

 

firmek zgadza się, owczarek kaukaski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę trywialne pytanie, dokładnie chodzi mi o miary pojemności mam dwie buteleczki jedna jest od lusso:

30036899.th.jpg i tu jest 1 jest równe 20ml

A druga wygląda tak:

96746880.th.jpg 1 jest równe 60ml

 

O co chodzi z tymi wartościami 1:10 czy 1:4 jak w każdej butelce jest inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi wartościami 1:10 czy 1:4 jak w każdej butelce jest inaczej ?

 

Na każdą jedną "porcję, jednostkę miary" niezależnie od tego czy będzie to 1ml, 1 litr czy 100 litrów musisz rozcieńczyć to z wodą w następującej proporcji: wartość powyższa razy 10 tzn 1ml środka rozcieńczanego w 10 ml wody, 1 litr środka rozcieńczanego w 10 litrach wody, 100 litrów środka w 1000 litrów wody, etc. Dla wartości 1:4 analaogicznie tylko x4. Nie wiem czy o to Ci chodziło.

 

Co do miar wielkości na butelkach, które wkleiłeś jakie są pojemności butelek i w jakich jednostkach Si operujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi wartościami 1:10 czy 1:4 jak w każdej butelce jest inaczej ?
Dla wartości 1:4 analaogicznie tylko x4. Nie wiem czy o to Ci chodziło.

 

Dla wartości 1:4 czyli ile trzeba środka rozcieńczanego? Natomiast wody to 4l? I czy ma być zimna woda?

 

Aha i jeszcze jedno 1:4 czy 1:10 jest silnym środkiem do mycia silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie załamujcie... jak można nie wiedzieć ile to jest 1:4 i 1:10? :kox:

hsv te przedziały są dla twojej wygody i różnią się w zależności od pojemności butelek. Dzięki tak zaawansowanej technologicznie butelce nie musisz rozrabiać środków w oddzielnym pojemniku żeby np. zrobić roztwór roboczy 1:4... :D

 

Sucre ja daje zawsze ok 60-90ml piany i 30ml APC Nielsena na 1 litr ciepłej wody, samego APC nigdy nie próbowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to że nie wiem ile to jest tylko dziwi mnie fakt że w butelce lusso 1 nie jest równe 1 z butelki z atomizerem. Więc jak będę chciał rozrobić APC w małej butelce to nie będzie to to samo co w tej dużej. Stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.