Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

panowie kupię gdzieś w sklepie/hipermarkecie APC?

bo wyjeżdzam na weekend poza miasto, umyć grata, a jak zamówię dzisiaj to bedzie dopiero po weekendzie :zly:

w tesco jest, osobiście nie używałem ale gdzieś był opisany na forum ;) deisy czy jakoś tak się nazywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ocieplany blok i nie wiem jak to się stało ale na mojej czarnej masce znalazło się kilkanaście kropek białej farby używanej do malowania bloku :( benzyna ekstrakcyjna nic nie pomaga. czym to można usunąć? czy środki do usuwania smoły typu car pro tarx lub tańszy valet pro citrus tar & glue dadzą radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ocieplany blok i nie wiem jak to się stało ale na mojej czarnej masce znalazło się kilkanaście kropek białej farby używanej do malowania bloku :( benzyna ekstrakcyjna nic nie pomaga. czym to można usunąć? czy środki do usuwania smoły typu car pro tarx lub tańszy valet pro citrus tar & glue dadzą radę?

Glinka albo trzeba 'ściąć'. Masz maszyne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam na forum tematu o twardości różnych lakierów. Co myślicie o tym aby powstał temat w którym każdy opisze jaki samochód polerował i jego opinia na temat danego lakieru, czy twardy/miękki, na co zwrócić szczególną uwagę aby go nie uszkodzić itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.