Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

max103, nigdy nie przykładałem do tego wagi, wrzucałem ściery do pralki razem z innymi praniem... teraz zauważyłem, że zwłaszcza fluffy wygląda dużo gorzej. ręczne pranie odpada, a do pralki to ja sypię proszek a nie szare mydło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i ja piorę w Białym Jeleniu swoje szmatki, nie jestem jednak w pełni zadowolony, ile mydła powinienem wlewać do pralki na przykładowo 1kg fibr i padów?jaki program?płukać czymś po wypraniu, ktoś chyba kiedyś wspomniał o occie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smalec no właśnie dlatego że sypiesz proszek to twoje szmaty wyglądają gorzej

najtaniej wychodzi biały jeleń w kostkach trzesz na tarce i do pralki , jedna kostka starcza na 3 prania pralką

od czasu do czasu wlewa się 50ml octu

 

Najlepiej to wychodzi proszek Biały Jeleń w 3 kg opakowaniu :) Mam, używam i jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja dzisiaj zakupiłem szare mydło produkcji Czeskiej. Jest super do mikrofibr i padów, jednak pada po wosku PB Red nie wypierze żeby wyglądał jak nowy. Drugiego pada po AIO Auto Finesse wyprał super i pad wygląda jak nowy, żółty. Mikrofibry też ładnie wyglądają, zależy jeszcze do czego służyły.

Z innej beczki. Jakiego pada polecicie właśnie do AIO i do Reda. Te małe żółte, okrągłe meguirsa co chwilę chcą mi wypadać z ręki. Zamiast skupić się na dokładnym nakładaniu to muszę uważać żeby mi z ręki nie wyleciał.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 19 Maj 2012, 17:55 ]

Kolo100, to może te aplikatory nakładane na palce?

Takie coś: http://showcarshine.pl/aplikatory/1106-blackfire-gold-applicator-1-szt-.html.

 

Dobre, tylko czy ktoś testował takie pady i czy nie spadają one z dłoni przy nakładaniu.

Czy jakościowo są tak samo dobre jak te okrągłe

http://mrcleaner.pl/meguiars-soft-foam- ... p1959.html

 

Trzeba przetestować

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś do czyszczenia i pielęgnacji kokpitu do e39 żeby nie pozostawiało białych smug nie nabłyszczało i było łatwe w użyciu po przeczytaniu kilku tematów mam dwóch faworytów:

POORBOY'S WORLD Natural Look Dressing

MEGUIAR'S Natural Shine Protectant

nie wiem który wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie taka plama zeszla po prani rm760 ,zalezy z czego to jest czyzby pluny ustrojowe kuchar? :kox:

 

pojecia nie ma co to :shock: plama była razem z autem :-]

hehe ja mm terqz takie swieze te plamy :-] psikne rm i wyszczotkuje tylko bez odsysania i damCi znac ;)

ah te kobiety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.