Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zależy też od profilu opony i jej tekstury. Krople to też pojęcie względne :) U mnie 4 wielkości ziarna grochu wystarczają. Tak czy inaczej to bardzo wydajny produkt. Smaruję opony średnio co 1,5 tygodnia od około roku i zużyłem może 1/3 opakowania 473ml-ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko - czy po zastosowaniu Autoglym Super Resin Polish ( chcę zamaskować hologramy po " polerce " :wallbash: lakiernika ) , mogę nałożyć Duragloss Clear Coat Polish #111 ? Nie pogryzie się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariello01, też mnie to ciekawi wpływ cherry i nigdzie jakoś nikt za dużo nie podaje. Jedyna namiastka może być tutaj z Tripple w końcu też AIO i skróciło czas http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 03&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po raz 1szy na forum - mam kilka pytan, dopiero wtajemniczam sie w swiat detailingu i prosze o wyrozumialosc. Nie chce zakladac nowego tematu stad dluzszy post ;)

 

Kupilem polecana ostatnio na forum maszynke Graphite'a - 59G242. Zestaw jest juz skompletowany, przed pierwsza proba 'detailingu' mam jeszcze pytanie - jakie pady wybrac? Chodzi mi o rozmiary. Polerka posiada talerz 180mm i pada 150mm chyba na niego nie zaloze? Rozumiem ze musze kupic talerz najlepiej 125 (wiekszy pad na mniejszy talerz) i 75 do szczegolowych paneli?

Prosilbym o pomoc jakie talerze i jakie pady beda mi potrzebne, czy na poczatek wystarcza mi 150mm czy bede potrzebowal rowniez mniejsze a co za tym idzie rowniez maly talerz? Co do padow to wiem ze bede potrzebowal po 1 z kazdego rodzaju, cutting polishing i finishing - co do marki, na poczatek wystarcza flexipady/abw? Czy odrazu warto inwestowac w 3m? z gory dzieki wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wielkie. jedno pytanko jeszcze - bo widze ze 3m cutting sa 2 kolory, pomaranczowa i zielona - ktora brac i jaka jest roznica? bp 3m troche drogi, nie wiem czy sie nie skusze na zestaw bp flexipada. male pady brac 80mm czy 100mm? pozdrawiam i dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raku, a ten noname ma jakąś gwarancje ? Bo sprzedawca tylko pokazuje wyższość nad karcherem.. "wytrzymalsza niż karcher", "silniejsza niż karcher" a 100bar to pewnie na oko zmierzył... zastanów się czy nie lepiej dołożyć i kupić coś pewniejszego.. 130zł za myjke, "pianownice", i pompe alu - coś nie tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa,

Ja ze zdjęcia w ogłoszeniu widzę, że ta myjka ma na pewno nie mnej niż 100bar Taaaaaaaaaaaaaaaaaki długi stumień to musi to maleństwo nieźle pompować

wywnioskowałem po treści ogłoszenia - 0 konkretów i jakieś chaotyczne pisanie.. :thumbdown: no ale cóż.. może tam drzemie te wściekłe 100 bar :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.