Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja sie chciałem zapytać czy polerki "na promocjach" w marketach budowlanych czy z allegro takie 150-300zł to przeżyje taka polerke auta?? Nie stać mnie na profi polerki, a zapewne to tylko kwestia ich żywotności - głównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie chciałem zapytać czy polerki "na promocjach" w marketach budowlanych czy z allegro takie 150-300zł to przeżyje taka polerke auta?? Nie stać mnie na profi polerki, a zapewne to tylko kwestia ich żywotności - głównie.

 

Doman tutaj masz wszystko na ten temat, proszę czytaj Klik klik i czytamy ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy normalnym jest,że ślady po naklejkach ,,wracają"(pod słońce widać) po pewnym czasie?

2 busy były ,,znaklejkowane" ok 4lata i miały polerki w komisie więc raczej u ,,lakiernika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, Wypadałoby się dowiedzieć czy to była korekta lakieru, czy politurowanie ;)

No właśnie chodzi o to,że nie wiem i pytanie czy jeżeli brałbym się za korektę mechaniczną,to czy nie wyjdzie to rok znowu,bo jak ma tak być to wolę oblecieć ręcznie SXem lub UC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica kolorów wychodzi bo oxydacji uległy części nie zakryte lakieru. Wsztsko pod naklejkami ma zapewne ciemniejszy mocniejszy i głębszy kolor, bo nie poddało się to działaniu promieni UV. Żeby wyrównać odcienie konieczne jest usunięcie oxydacji z maski, ale to Ty musisz wybrać w jakim stopniu Cię efekt ma zadowolić. Bo i swilrx'em i UC jakiś efekt osiągniesz, ale napewno nie taki jak po profesjonalnej korekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Panowie używam na szyby autoglym car glass polish

Obrazek

 

powiem szczerze że jestem zawiedzony tym produktem, ponieważ jest krótkotrwały max 2dni połysku, albo coś nie tak robię

 

Ale szyby nie mają mieć połysku tylko mają być czyste :dontknow:. Ja używam tego produtku i wielu innych tu na forum i każdy zadowolony z działania preparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Panowie używam na szyby autoglym car glass polish

Obrazek

 

powiem szczerze że jestem zawiedzony tym produktem, ponieważ jest krótkotrwały max 2dni połysku, albo coś nie tak robię

 

Ale szyby nie mają mieć połysku tylko mają być czyste :dontknow:. Ja używam tego produtku i wielu innych tu na forum i każdy zadowolony z działania preparatu.

 

jak są czyste to mają połysk automatycznie :mrgreen:

czym się różni od zwykłego płynu do szyb?

może inaczej co dokładnie daje mi ten produkt, jakąś skuteczną powłokę ochronną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafu, widocznie zła technika mycia szyb,ja robię zawsze tak ,że mocze fibrę w wodzie , wykręcam,psikam płyn na szybę,szoruję wilgotną fibrą , a do sucha wycieram ręcznikami papierowymi ,ewentualnie fibrą do szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.