Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako że wszystkie moje produkty ktore posiadam do pielęgnacji lakieru są firmy FK chciałem zapytać czy jakiś negatywny wpływ może mieć używanie do nich cleanra PB?

Czy środek POORBOY’S WORLD Professional Polish jest lekkościerny? Jaki cleanery polecicie?

Stosuje wosk FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax czy jako QD może być używany do niego Poorboy’s Spray & Gloss lub POORBOY’S WORLD Quick Detailer Plus czy lepiej pozostać przy jednej marce?

Jakie są opinie o APC PB warto kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy środek POORBOY’S WORLD Professional Polish jest lekkościerny? Jaki cleanery polecicie?
Nie "Professional Polish" nie jest scierny, przynajmniej w sensie, ze nie zawiera czastek sciernych. Jest to dobry srodek (a powiedzial bym, ze nawet i bardzo dobry) pod wzgledem skutecznosci, do tego jest to cleaner w najczystszej postaci, bez zadnych doatkowych olekow/srodkow glazujacych/wypelniaczy. Niestety jest upierdliwy w pracy.
Stosuje wosk FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax czy jako QD może być używany do niego Poorboy’s Spray & Gloss lub POORBOY’S WORLD Quick Detailer Plus czy lepiej pozostać przy jednej marce?
Nie powinno to zaszkodzic woskowi' date=' chociaz jesli masz FK 425 to zostaly bym przy nim ale tylko dlatego ze jest to bardzo dobry, syntetyczny detailer ktory zapewnia troche ochrony. Na forum byl test porownawczy FK 425 i PB S&G i ten pirewszy wypadal lepiej pod wzgledem wytrzymalosci.
Jakie są opinie o APC PB warto kupić?
APC jak APC, osobiscie jestem z niego zadowolony. W porownaniu do APC megsa jest mocniej skoncentrowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu, jesli juz to odwrotnie ale i tak nie do konca. SwirlX usunie lekkie zarysowania, hologramy (powstale po mocnej pascie - np jest szansa ze po UC). UC usunie mocniejsze swirle/zarysowania

 

Widziałem filmiki na YouTube od Meguiars i tak: jeśli mamy usunąć swirle to stosować Meguiars SwirlX natomiast hologramy Meguiars Ultimate Compound

 

Swirlx ma za zadanie usunąć swirle

UC ma za zadanie usunąć hologramy

<-- pojawiają się za pewne po polerce?

 

Bo ja tak na prawdę nie wiem co zostanie mi po polerowaniu czy swirle czy hologramy ale uważam, że mogą pojawić się swirle

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar ręcznie zaaplikować UC - co wybrać (Aplikatory do korekty ręcznej):

a) LAKE COUNTRY Agresywność POLISHING (ŚREDNI)

b) LAKE COUNTRY Agresywność CUTTING (TWARDY)

c) FLEXIPADS APPLICATOR TRI KOLOR - ORANGE Agresywność Polishing/Finishing

 

Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak duze masz auto. Z mojego doswiadczenia, okolo 100ml kazdego korka powinno Ci wystarczyc na kazdy samochod. Najwiecej zielonego, troche mniej zoltego i niebieskiego.

 

Głównie Myślę o Moich Corsach... Czyli jednym Słowem 3M jest wydajne... (no i takie drugie pytanie 145 za litr do duża kasa?? )

 

A 3M Hand Glaze.. Ile tego też na Corsę potrzeba (obie mają trochę zajechane lakierki :cry: przezemnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.