Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Autoglym Bumper Care, ale produkty Meguilar chyba sa lepsze
Nie stosowalem Bumper Care do opon, ale na plastikach zewnetrznych zrobil na mnie ogromne wrazenie. Nie wiem skad tez przekonanie o tym, ze megs jest lepszy od AG? Na pewno w Polsce megs sie ceni, majac ceny o wiele wyzsze od tych za oceanem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nowy. Pierwszy raz. Strasznie łatwo się nakłada i w moim odczuciu warto wziąć do nakładania lekko więcej i rozprowadzać niż mniej i ciągle dobierać. Przyjemność pracy wielka

 

Nie wspomniałem że auto to passat kombi (bez woskowania dachu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POORBOY'S QUICK WAX PLUS (QW +) jak to nakładać do czego służy?

 

polecam aplikowac tak jak zalecaja na opakowaniu.

jedna fibra rozprowadzasz rownomiernie (widac dobrze bo lakier matowieje tam gdzie jest mgielka nalozona) czekasz az wosk troche podeschnie i scierasz druga fibra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Właśnie zamówiłem polerkę silverline silverstorm oraz chce kupic pasty menzerny FG 500 oraz SF 4000. I mam teraz takie pytanie czy muszę kupować BP (słyszałem ,ze w silverstormie już jakiś jest) jeżeli muszę to jaki i najlepiej jakie pady do tych past :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam pytanie jakieś 4 tyg temu miałem więcej czasu i zrobiłem tak:

umycie auta

usunięcie smoły za pomocą decabitu

ponowne umycie

wyglinkowanie

ponowne umycie

nałożenie 1 warstwy AG SRP za pomocą bawełnianego aplikatora

 

Czy po 4 tyg i zrobieniu ok 2000 km w trasie moge umyć auto , osuszyć i nałożyć ponownie SRP (tym razem gabkowym aplikatorem ) i po np godz nałozyć wosk FK :oops:

 

Drugie pytanie czy uzycie APC w stezeniu 1;10 moze zmyc albo naruszyć starą warstwę SRP ( bo chce wyczyścić uszczelki oraz dokladnie ogarnąc opony bo po moich trasach troszkę sie ubrudziły , na felach mam wosk FK więc pytam aby go nie zniszczyć przez przypadek ... )

 

Pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny.rac, Mysle, ze mozesz nalozyc ponownie SRP, nawet wiecej niz jedna warstwe. Dobrze by ta pierwsza byla nalozona aplikatorem bawelnianym tak by jak najlepiej oczyscic lakier. Potem FK.

Odnosnie APC vs SRP to totaj bym sie nie przejmowal. I tak uzupelnisz kladac nastepna warstwe. Co do felg to sam sie zastanawiam bo myje kola na bierzaco w podobny sposob. Pewnie to oslabia troche wosk ale nie sadze by znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, dziś zabieram się za porządki w furce, zerknijcie proszę czy jest okej:

1. mycie na 2 wiadra

2. glinka bilt hamber

3. znowu mycie, bilberry na alusy wycieranie

4. UC na trójkolorowym aplikatorze

5. PB professional polish

6. PB Black Hole

7. Megs 16.

Zamiast megsa można dawać black light? który produkt da lepszy efekt i czy jest sens dawać PB BH? Samochód toyota corolla r. 2000, lakier czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pralki je :kox:

 

Wiem, że trzeba je czyścić szczotką przy włączonej polerce ale po skończonej pracy i tak zostaje zabrudzona gąbka i tak myślę czym i jak wyczyścić tak jakby była znów nowa. Do pralki jest niebezpieczna, no co Ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.