Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam megsa UC z tri colorem jednak nie dał rady na moje swirlsy.

Chcę kupić tester SSR 3 i do tego twardszy pad.

Czy taki kombos będzie dobry:

SSR 3 + twardy pad

Poprawić to UC + Tri color?

Ew. Czym mogę to wykończyć po użyciu UC, przed nałożeniem wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że próbowałem tylko raz z korektą, i przed drugim razem planowałem uderzyć większą siłą :)

Ale może faktycznie pierw spróbuje jeszcze raz Uc.

A czy jakikolwiek cleaner po użyciu Uc też będzie miał właściwości usuwające/maskujące swirlsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na tymczsowy brak HDC Zymola(przed majówką nie dojdzie),mam następujące pytanie:co będzie lepsze pod Concourso jako czasowe rozwiązanie?

-Clearkote Red Moose Machine Glaze

-Zaino AIO

-Wolfgang - Paintwork Polish Enhancer

Posiadam w/w produkty oraz das.Proszę Was o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś doradzić jakiś dressing do plastików, który przyjmie się na plastikach zewnętrznych w Hyundaiu. Back to Black, Trim Restorer znikają minutę po nałożeniu. Plastik jest zawsze przygotowany APC Nielsena 1:10. Jedyne co się trzyma to Plak, ale do pierwszego desczu. Może ktoś ma taki problem i może coś poradzić ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które APC lepiej wybrać Autosmart G 101 czy Nielsen, do zewnątrz i do wewnątrz, bo już zgłupiałem.

Niby gdzieś obiło mi się o uszy że Nielsen zostawia biały nalot, a szukam czegoś w miare bezproblemowego i budżetowego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allesio, mnie tam Nielsen żadnych białych plam nie zostawia wewnątrz, zarówno w Lagunie jak i w Mondeo nie ma problemu. Grunt to nie zostawiać go do zaschnięcia na długo. Stosuje do wewnątrz i zewnątrz stężenie 1:10.

 

Dodatkowo Nielsen ma całkiem przyjemny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

 

Mam do was pytanko. Mam moją bryczkę pokrytą CQUARTZ przynajmniej była położona rok temu. Jak mogę sprawdzić czy nadal jest ta powłoka ? Oglądając na YT filmy widać że woda po CQUARTZ spływa jak szalona ... A z wniosków na mojej karoserii to woda tak jak na zwykłym lakierze czyli normalnie stoi ...

 

Druga sprawa to jak zebrać kurz z karoski ? Polecacie jakieś miotełki ? Lub inne sposoby prócz mycia .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI-A8, usuń smołę, wyglinkuj auto - jak to nic nie daje to znaczy że CQ zdechł

 

Ale co ma dać ? Powiem tak że samochód był praktycznie cały czas myty na bezdotykowej ,a jak wiemy na bezdotyku jest agresywna chemia. Mogło to skończyć kwarca ? Jaka jest żywotność takiego kwarca ? A jakoś inaczej nie idzie sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI-A8, usuń smołę, wyglinkuj auto - jak to nic nie daje to znaczy że CQ zdechł

 

Ale co ma dać ? Powiem tak że samochód był praktycznie cały czas myty na bezdotykowej ,a jak wiemy na bezdotyku jest agresywna chemia. Mogło to skończyć kwarca ? Jaka jest żywotność takiego kwarca ? A jakoś inaczej nie idzie sprawdzić ?

 

Chemia nie wykończyła kwarcu. Zależy na jak przygotowany lakier był położony. Tak jak kolega wyżej pisał, wyglinkuj auto i wtedy zobacz czy kropelkuje.

 

P.S. używałeś reloada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.