Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako że jestem początkujący w pucowaniu autek, chciałbym rozwiać swoje wątpliwości co do używania quick detailera :D

Wczoraj umyłem auto, ładnie nawoskowałem, niestety w nocy było chłodno na auto naszła rosa i rano są na nim plamy :cry:

 

Czy do usunięcia takich plam, delikatnych zacieków od rosy czy drobnego kurzu używamy właśnie quick detailerów + mikrofibra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem początkujący w pucowaniu autek, chciałbym rozwiać swoje wątpliwości co do używania quick detailera :D

Wczoraj umyłem auto, ładnie nawoskowałem, niestety w nocy było chłodno na auto naszła rosa i rano są na nim plamy :cry:

 

Czy do usunięcia takich plam, delikatnych zacieków od rosy czy drobnego kurzu używamy właśnie quick detailerów + mikrofibra?

 

Plamy z kurzu czy odbarwienia? Czym woskowałeś? Bo jak lekkie zacieki to przetarcie suchą dobra fibrą może wystarczyć lub lekkie zwilżenie powierzchni wcześniej myjką ciśnieniową i przetarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk mam na razie Sonaxa, muszę go wykończyć zanim kupie lepszy.

 

Wygląda na to, że na auto naszła rosa a do tego trochę kurzu/sadzy (auto stoi na osiedlu domków gdzie dymu z kominów sporo) i rano jak przeschła rosa powstały takie placki, jak by je przetrzeć ściereczką to zejdą bez kłopotu, ale zrobią się z kolei smugi :P

 

Zrobiło mi się tak już nie pierwszy raz, dlatego pytam przyszłościowo czym można sobie poradzić z takimi plamkami, bo dzień po umyciu auta to troche drażniące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie fabryczne atomizery dodawane do prickbort'a i ironx'a?

 

Przelanie środków do butelek PET i triggerów da jakieś oszczędności? :)

 

Jeśli po użyciu przepłuczesz atomizer po ironie to będzie ok. Przy poprzednich butlach tak nie robiłem i przy 1/4 butelki szedł tylko strumień.

Co do mac'a - jak się zacznie zacinać trzeba wstrzsąsnąc butlą i jest ok, przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przelanie środków do butelek PET i triggerów da jakieś oszczędności?

 

 

1 strzał z Macowego atomizera = ~0,6 - 0,7g

1 strzał z ori IronXowego atomizera = ~1,0 - 1,1 g

1 strzał z PETOwskiego triggera = ~0,2-0,3 g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.