Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

jagmar, IMHO podkład to kładziesz pod ciemne kolory, przy jasnych nie potrzeba, wszystko zależy oczywiście jakiej farby użyjesz (producent), przy tak dużym rynku jakość diametralnie spadła w stosunku do ceny ostatnimi czasy. Najlepiej jak podjedziesz do sklepu z farbami flugger tam zawsze personel jest przeszkolony i doradzi co i jak, towar mają pierwszej jakości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

podkład pod Ciemne kolory ? Ciemny kolor przecież pokryje ten pomarańczowy bez problemu... a na jasnych chyba by było wiać prześwity :o

 

farby to chciałbym Beckers (ale u nich z gotowych to słabo z wyborem a z mieszalnika nie chce bo dużo słabych oponii słyszałem i później dorobić jest ciężko). Ale farba napewno Lateksowa... Dekoral, Magnat albo Śnieżka Barwy Natury (Duluksa będe się starał omijać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farby to chciałbym Beckers (ale u nich z gotowych to słabo z wyborem a z mieszalnika nie chce bo dużo słabych oponii słyszałem i później dorobić jest ciężko). Ale farba napewno Lateksowa... Dekoral, Magnat albo Śnieżka Barwy Natury (Duluksa będe się starał omijać)

 

od kiedy Beckers wszedł do marketów jakość poszybowała w dół. :thumbdown:

 

podkład pod Ciemne kolory ? Ciemny kolor przecież pokryje ten pomarańczowy bez problemu... a na jasnych chyba by było wiać prześwity :o

....

 

Widzisz też tak myślałem jak ty, ale jak kupiłem farbę flugger ciemny brąz to od razu sprzedawca uczulił mnie że podkład potrzebny, ale ja jako mądry malarz powiedziałem po co i pojechałem malować pokój.

Wróciłem drugiego dnia i kupiłem farbę brązową i podkład i efekt po jednym malowaniu :song:, straciłem czas i pieniądze ale juz wiem że trzeba się uczyć od profesjonalistów, którzy wiedzą co sprzedają :good: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam myjkę Einhell BT-HP 160. Użyłem piany aktywnej Tenzi Truck Clean, do 500ml wody wlałem 60ml Tenziego. Pianownica była w zestawie z myjką, więc dedykowana raczej. No i wszystko wspaniale, wlewam roztwór do zbiornika, odpalam myjkę, spryskuję i nic, leci lekko spieniona woda (trochę baniek na lakierze zostawało, ani śladu białej piany). Pianownica nigdy nie wcześniej nie używana. W czym tkwi problem? Wadliwa pianownica? Zbyt rozcieńczona piana? Zbyt niskie ciśnienie wytwarzane przez myjkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., aa dzis sie nawet bawilem taka kombinacja. W porownaniu do 3m zielonego slabiej tnie, latwiej sie prowadzi i mniej grzeje panel. W moim przypadku fajniej rozprowadzala menzerne.

 

[ Dodano: 13 Kwiecień 2012, 23:12 ]

Polishing zolty jest swietny, fajnie tnie, fajnie wykancza, trudno o hologramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.