Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

S3ci0r, rozlała.

fireman, mi się rozpłynęła całkowicie w pudełku, trochę dziwne bo temperatura nie była wysoka, w działaniu jest OK i tylko teraz ciężko ją porcjować bo zatopił sie w niej papier w który była owinięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy owiewkę firmy Puig, przyciemnianą, w sportowym motocyklu też można odświeżyć? Pytam, ponieważ jeżeli chodzi o lampy to wiem co i jak, natomiast to jest przednia owiewka, w dodatku przyciemniona i nie chciałbym uszkodzić jej struktury. Może ktoś już ma jakieś doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy po korekcji lakieru (1. Mezerna fg500 2. Mezerna ff3000) Muszę użyć IPA Izopropanol??

 

Po to aby oczyscic lakier i pozostałości po pastach? Jak to stosowac?

 

Tak. Oczyszczasz lakier + sprawdzasz czy osiągnąłeś zadowalający efekt. Jak stosować? Rozcieńczyć z wodą destylowaną 1:1. Psikasz na element i wycierasz MF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?:

 

Jak ma się szybkie wytarcie wosku (Colli 476) do jego trwałości i efektu? Chodzi mi o to, że wosk był spolerowany dosłownie po 5 minutach, a nie po 20 jak wszędzie się pisze.

 

Czy to może mieć wpływ na kropelki, które są płaskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?:

 

Jak ma się szybkie wytarcie wosku (Colli 476) do jego trwałości i efektu? Chodzi mi o to, że wosk był spolerowany dosłownie po 5 minutach, a nie po 20 jak wszędzie się pisze.

 

Czy to może mieć wpływ na kropelki, które są płaskie?

 

Jak za wcześnie wosk będziesz polerował to jego warstwa się rozmaże i będzie cieńsza co ma wpływ na trwałość i nie równość powłoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.