Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widzę, że kolega damian chyba nie zrozumiał posta :/ Wiem do czego służy cleaner i do czego służy IPA ;) Tym bardziej ...

Pod Meg'sa #16 lepszy IPA 1:1 czy DJ Lime Prime Lite nakładany ręcznie ? (lub jakiś inny cleaner - jak tak to jaki ?)

REF

Pod Meg'sa #16 lepszy IPA 1:1 czy DJ Lime Prime Lite nakładany ręcznie ? (lub jakiś inny cleaner - jak tak to jaki ?)
clearkote vhg jest :good:

I o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam wrażenie, że forum przeżywa oblężenie ludzi o zaniżonym poziomie.... ale może tylko mi sie tak wydaje :shock::evil::o:o

okres świąteczny, dużo czasu przed komputerem, to sie logują na potęge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

michallus, ok :)

Nie ma. A teraz to lopatologicznie wyjasnie.

IPA czysci lakier z calego syfu i to jest ok.

Ale cleanery, ktore maja podobne wlasciwosci, maja w sobie dodatkowe substancje (olejki i inne) ktore ulatwiaja wiazanie z woskiem. Dlatego IPA po cleanerze jest zla a przed dobra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy stosowanie ipy po cleanerze ma sens?

 

Już Ci raz odpowiedziałem.

 

IPA czysci lakier z calego syfu i to jest ok.

Ale cleanery, ktore maja podobne wlasciwosci, maja w sobie dodatkowe substancje (olejki i inne) ktore ulatwiaja wiazanie z woskiem.

 

Normalnie herezja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś Evo napisał, że po korekcie/finiszu, a przed Colli, dobrze jest użyć IPY celem usunięcia resztek past i lepszego wiązania, syntetycznego wosku, na bazie destylatów ropy naftowej - co jest oczywiście prawdą, ale ktoś podłapał i teraz IPA jest klinerem, nawet na 20-to letnie paździochy, ktore nie widzaiły t&g, cleanera, maszyny itp.... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.