Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maj0nez, nie oklejaj listew to nie korekta, aplikuj ostrożnie nie smarując po listwach, nanieś jedną warstwę mamy już wiosnę, i tak sporo Ci wytrzyma.

Dzięki tak zrobiłem, auto będzie kilka razy w tym roku wyprowadzone myślę, że trochę wytrzyma wosk.

A czy po ostatnim stopniu korekty lakieru menzerna ff3000 trzeba dać QD czy od razu politura i wosk ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QD służy do odświeżenia już położonego wosku.

Zatem po FF3000 przecierasz IPĄ, na to politura a później wosk (lub sam wosk bez politury).

Dziękuję za pomoc i jeszcze jedno pytanie posiadam dwa QD Sonus High Gloss acrylic spritz i CHEMICAL GUYS PRO DETAILER Z CARNAUBĄ to którego mogę używać na 476 Colli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakupiłem w stanie indelnym używane emblematy napisy na samochód "MONDEO" i "TDCi". Jak pozbyć się starej dwustronej tasmy na ktróej jest cienka powłoka pianki/gąbki i kleju? Jaką i gdzie mogę jakąś dobrą taśmę kupić, aby to dobrze do lakieru przykleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakupiłem w stanie indelnym używane emblematy napisy na samochód "MONDEO" i "TDCi". Jak pozbyć się starej dwustronej tasmy na ktróej jest cienka powłoka pianki/gąbki i kleju? Jaką i gdzie mogę jakąś dobrą taśmę kupić, aby to dobrze do lakieru przykleić?

usuń to jakimś tar removerem np od Valet Pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy UC można też wypracować maszynowo na lakierze?

Ręcznie już robiłem (tak jak myślałem efekt nie powalił i zastanawiam się czy można przy pomocy maszyny uzyskać lepszy efekt) ?

Jeśli tak to w jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.