Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć,

 

Pytanie trochę nietypowe. Co zrobić z kilku letnimi krzesełkami plastikowymi (ogrodowymi ) Wszystkie mają drobne jak i większe rysy, w niektórych miejscach trochę wyblakłe. Jest jakiś preparat,który może je odświeżyć? Mam ich 10 szkoda, się ich pozbywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMKaeS, mam na dzialce trzydziestoletni plastikowy stolik. Byl wyplowialy i mocno sfatygowany od slonca. Robiac samochod machnelam go przy okazji Talos Protectant od ValetPro (jest takze dedykowany do mebli ogrodowyh). Nabral koloru i ozywil sie. Widac wprawdzie popekania struktury od slonca ale wyglada o niebo lepiej. Jak walczyc z glebokimi rysami - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do prania tapicerki,

czy dobrze kombinuję, że jak kupię po 1 kg EX850 i PR101 powinno wystarczyć mi na 2 średniej wielkości auta, dywan i jeszcze coś zostanie?

patrząc na instrukcję dawkowania tych środków, powinno - ale jaka jest rzeczywistość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do prania tapicerki,

czy dobrze kombinuję, że jak kupię po 1 kg EX850 i PR101 powinno wystarczyć mi na 2 średniej wielkości auta, dywan i jeszcze coś zostanie?

patrząc na instrukcję dawkowania tych środków, powinno - ale jaka jest rzeczywistość?

spokojnie, jeszcze sporoo zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.