Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Więcej, jak polerowałem DJ HC to aż słychać było takie strzelanie. Dopiero teraz mi uświadomiłeś co to było :o Pomysł ciekawy, czy ktoś czasem kiedyś nie pisał, że po pierwszym myciu Colli mniej łapie kurz? Podczas mycia jest prawdopodobne, że auto się "uziemiło", więc może to od tego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest różnica między Duragloss Aquawax a Chemical Guys V7 Hybrid? Oba sa określane mianem spray sealantów. Mam AquaWax,korzystałem w zimie,uważam produkt za dobry ale tez widziałem zdjęcia po V7 i sa piękne autka po nim. Problem w tym czy są to podobne produkty bo nie chciałbym tracić kasy jesli są.Dzieki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam produkt za dobry

 

Mam podobne zdanie, i zostałbym przy Aquawax, aczkolwiek V7 nie używałem...

Ostrożnie podchodź do kwesti "pięknie na zdjęciach"... ;)

 

P.S. Nie wypada zadawać tego samego pytania w dwóch topicach, kilku userów zapunktowało za podobne praktyki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem w trakcie pierwszego glinkowania, glinka valetpro + woda z szamponem ale mimo to zostają smugi na lakierze. Do usunięcia smug przed użyciem UC lepiej umyć auto jeszcze raz szamponem czy wystarczy przetrzeć roztworem ipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam mały problem z APC. Rozrobiłem 1:10 do wnętrz APC Nielsena i to dosyć szybko wysycha, a jak już wyschnie to zostawia wyschnięte kropelki :F Od razu po psiknięciu i wypędzlowaniu ścierać to szmatą? Bo nie mam zamiaru psikać wodą z opryskiwacza po całym wnętrzu samocodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.