Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

spons, na oznaczeniach tych silników się nie znam, wiem że silnik ma 90km, a fura jest z 2005roku. Tego jaka dokładnie się kontrolka świeciła, a tym bardziej czy świecą światła stopu też nie wiem, bo nie widziałem samochodu, kolega mi o tym powiedział jak już oddał samochód do mechanika, a dzisiaj mu tenże mechanik powiedział, że turbina jest do roboty. Od kolegi żadnych szczegółów się nie dowiem, bo on jeżeli chodzi o samochody i wszystko co z nimi związane jest całkowicie zielony :/

W każdym bądź razie dzięki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam szybkie pytanie :

 

Właśnie glinkuję fele potem je umyję szamponem i teraz pytanie :

czy mam je wytrzeć do sucha i zastosować cleaner DODO JUICE LIME PRIME LITE ( jak go stosować , jakie ruchy , czy z naciskiem czy bez - użyje aplikatora bawełnianego ) potem mam znowu umyć fele szamponem i dopiero potem nakładać wosk FK 1000 ??? ( powina byc jakaś przerwa między cleanerem a woskiem )

 

Ten cleaner też trzeba przetrzeć mikrofibrą jak SRP ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny.rac, jeżeli chodzi o ruchy to ja jak nakładałem to nie przywiązywałem zbytnio do tego wagi, jeżeli chodzi o nacisk to wg. mnie umiarkowany, po cleanerze od razu wosk- znaczy bez mycia, ja przecieram fibrą po użuciu, natomiast jeżeli chodzi o przerwę to z tego co przeczytałem na forum to zalecane jest odczekanie min. te pół godzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miales je w reku! To sa te same aplikatory jedna strona jest cutting (zolta), a czarna finishing ile mozna pytac jeszcze o te aplikatory!!!!

 

PS

Jesli masz, az taki problem z tymi aplikatorami to kup sobie komplet Lake Country CCS - mam, uzywam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro_77, spokojnie, złość piękności szkodzi... Pytam dlatego, że według opisu sklepu jedna jest polishing a druga cutting. Nie napisałeś o aplikatorach, że są identyczne. Napisałeś to o fibrach ;] Widziałem, że mają różne kształty a lakikwap napisał, że są różne. Wolę się upewnić przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.