Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moje pytanie czy tym myciem pianą aktywną i późniejszymi czynnościami zmyję również wosk z samochodu

Nawet jeżeli piana nie będzie za mocna (dla pewności możesz dać większe stężenie) wosk zostanie "dobity" po użyciu Irona i glinki (w zależności jakiej będziesz używał) i późniejszej korekcie UC. IPY używasz po UC, na to cleaner i wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie czy tym myciem pianą aktywną i późniejszymi czynnościami zmyję również wosk z samochodu

Nawet jeżeli piana nie będzie za mocna (dla pewności możesz dać większe stężenie) wosk zostanie "dobity" po użyciu Irona i glinki (w zależności jakiej będziesz używał) i późniejszej korekcie UC. IPY używasz po UC, na to cleaner i wosk.

 

Dzięki wielkie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z plastikami wew.w mojej megance. plastiki umyte apc nielsena 1:10 i na to położony Natural Look. na kokpicie pojawiły się takie dziwne plamy, w jednym miejscu plastki sie świeci a w innym miejscu pojawiły sie plamy matowe i jaśniejsze od reszty :shock: co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebna pomoc czy da sie to usunac bez konieczności lakierowania?? http://imageshack.us/phot...dscn0297lt.jpg/

 

Ze zdjęcia mało wynika - po czym to?? :o

 

 

mam mały problem z plastikami wew.w mojej megance. plastiki umyte apc nielsena 1:10 i na to położony Natural Look. na kokpicie pojawiły się takie dziwne plamy, w jednym miejscu plastki sie świeci a w innym miejscu pojawiły sie plamy matowe i jaśniejsze od reszty :shock: co to może być?

 

Próbowałeś wcześniej te APC na tych plastikach w tym steżeniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Temat zajęć: niewidzialna wycieraczka :dontknow:

 

Czy ktoś z forumowiczów używał obu preparatów:

GTechniq G1

i

4nano Automotive Premium Vision

i mógłby je obiektywnie ocenić i któryś z nich polecić? Interesuje mnie porównanie łatwości aplikacji i wydajności obu środków. Wytrzymałość z tego co czytałem jest podobna.

 

W tym samym temacie mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś widział w jakimś sklepie:

CAR-LACK 68 - GLASS SEALING KIT 2X200ML

To mój "numero uno" ale jest totalnie niedostępny :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie czytalem ale potrzebuje konkretnych odpowiedzi, jestem amatorem i to moja 1doczynienia z maszyna i pastami

 

Wszystko znajdziesz na forum, możesz sklecić zestaw, a my napiszemy czy coś zmienić czy jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.