Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie (Panie też :-]), w aplikatorach Lake Country są takie śmieszne... :idea: dziurki z jednej strony- z drugiej ich nie ma. Której strony powinno się używać do aplikacji smarowideł (można i jedną i drugą- którą lepiej)? :P Widziałem, że np. ich pady polerskie mają te dziurki zrobione w części, którą się poleruje maszynowo, więc chyba smarowidła też tą częścią powinno się nanosić :o. Poprawcie mnie, jeśli trzeba ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (Panie też :-]), w aplikatorach Lake Country są takie śmieszne... :idea: dziurki z jednej strony- z drugiej ich nie ma. Której strony powinno się używać do aplikacji smarowideł (można i jedną i drugą- którą lepiej)? :P Widziałem, że np. ich pady polerskie mają te dziurki zrobione w części, którą się poleruje maszynowo, więc chyba smarowidła też tą częścią powinno się nanosić :o. Poprawcie mnie, jeśli trzeba ;).

A które kolory CCS'ów masz? Bo moim zdaniem żółty za ostry do wosków by któś się nie pomylił czasem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. do pedałów gumowych - Pneu matt czy 303? Czy te środki nie sprawią że pedały zrobią się śliskie?

2. Zymol vinyl conditioner - czy trzeba podgrzewać plastiki? Jeśli tak, to czy suszarka wystarczy? Pacjent to E90.

3. Co można zrobić z drewnem i aluminium (poza czyszczeniem)?

 

Tutaj foto środka

http://motolucy.pl/galeria/2096,large,b ... aweiss.jpg

 

4. Jak najlepiej zlikwidowac ryski na drewnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak masz te dwa wymienione to ja bym chyba wziął Pneu (gumowy to jest tylko pedał hamulca, podstopnica i pedał gazu jest plastikowy). Osobiście smarowałem CG Natural Shine i nic się nie ślizgało.

2. Wedle instrukcji tak, ale z tego co pamiętam to większość osób z forum nakładała bez podgrzewania i też było OK. Jeśli chcesz podgrzać to suszarka na pewno wystarczy.

3. Drewno można zawoskować: są nawet dedykowane produkty np. Zymol Detail Wax. Co do aluminium to nie wiem, niech ktoś się wypowie bo w jednym aucie mam aluminium i nie wiem co można z tym zrobić :)

4. Ryski na drewnie - może UC coś pomoże, ja tak u siebie zrobiłem i wygląd się poprawił znacząco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat. Pacjent to Celica, lakier srebrna perła, odświeżony w tamtym roku, korektę chce sobie opuścić, rys u mnie praktycznie nie ma, od momentu odebrania auta od lakiernika zrobiłem może z 3 tys... Przed zimą chciałbym to zrobić, nie teraz. Generalnie szampon już mam, po glinkowaniu zastanawiam się nad cleanerem (DJ Lite Prime czy PB WD ??) zostało mi się trochę Colli z jesieni, więc po zabiegu z cleanerem pójdzie 476s. Druga sprawa czy może przed woskiem dać Megsa DC2 czy jest to w przypadku srebrnego lakieru raczej nieopłacalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat. Pacjent to Celica, lakier srebrna perła, odświeżony w tamtym roku, korektę chce sobie opuścić, rys u mnie praktycznie nie ma, od momentu odebrania auta od lakiernika zrobiłem może z 3 tys... Przed zimą chciałbym to zrobić, nie teraz. Generalnie szampon już mam, po glinkowaniu zastanawiam się nad cleanerem (DJ Lite Prime czy PB WD ??) zostało mi się trochę Colli z jesieni, więc po zabiegu z cleanerem pójdzie 476s. Druga sprawa czy może przed woskiem dać Megsa DC2 czy jest to w przypadku srebrnego lakieru raczej nieopłacalne?

 

Pod Coli może być IPA, a DC2 możesz odpuścić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.