Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

PF2500 i Żółty korek 3M u mnie zawsze będą miały miejsce

U mnie obie te pasty wyleciały na bardzo długi czas. Jak naprawdę nie będę wiedział co zrobić z luźnym $$ to może kupię.

 

4nano gruntownie przetestowałem i doszedłem do wniosku, że to jest to. W niedalekiej przyszłości wytestuję jeszcze Scholl-a :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63 napisał/a:

-4Nano High Gloss Cut Compound

 

 

 

Powiem szczerze że jest na liście do testów ale po kilku nieciekawych komentarzach jakoś mi się nie spieszy

 

a jakie to nieciekawe komentarze bo w temacie o tym sie raczej zachwycają, chyba że jakieś przeoczyłem to chętnie sie dowiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to nieciekawe komentarze bo w temacie o tym sie raczej zachwycają, chyba że jakieś przeoczyłem to chętnie sie dowiem :P

 

prywatne komentarze poza forumowe 8-) - ale ja podchodzę od dawna do wszystkich opinii z przymrużeniem oka i testuję po kolei sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecicie do usuniecia naklejek z szyb(vinet)?

 

Podgrzej po prostu miejsce w którym jest ta vinieta (jeśłi masz możliwość suszarka świetnie się sprawdza). Najlepiej w jakiś cieplejszy dzień co by szkło nie miało szoku termicznego. Wtedy delikatnie żyletką podważ i powinna zejść cała. Klej usuń nawet zwykłym zmywaczem do paznokci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są szanse na spłukanie auta opryskiwaczem ciśnieniowym?

Np. Marolex Profession 12?

 

Mycie by było:

Marolex pianownica (ten 2l),

Marolex - spłukiwanie (prof 12)

2 wiadra

Marolex - płukanie (prof 12)

 

 

Zastanawiam się nad takim opłukiwaniem bo wszystko dookoła domu pływa mi teraz w błocie - nie chcę jeszcze dodawać tam wody :?:/

Mógłbym odjechać autem kawałek dalej w "ogród" - ale tam już węża z wodą nie dociągnę - dlatego potrzebowałbym wodę "bezprzewodowo" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko.

Czyściłem szybę Ceri Glass i generalnie jakiś efekt jest ale jest też problem. Szyba nie jest nowa i są malutkie odpryski i w każdym siedzi Ceri Glass. Starałem się na bezdotyku wymyć to ale nie udało się tak do końca.

Co proponujecie ??

Wystarczy zwykły płyn i pędzlowanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kedar temperatura pod coli może być

ale AIO pod coli to słaby pomysł

zgodnie z definicją AIO powinno Ci wystarczyć i na nim powinieneś zakończyć

jeśli chcesz kłaść coli to radzę kupić pod niego jakiś cleaner

AIO choć ma w sobie cleaner to i wosk

położenie AIO pod coli, skróci jego żywotność a nie o to Ci chyba chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.