Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

UP

 

po umyciu i wyglinkowaniu chce użyć Cleaner Wax Megsa

plotka głosi że "niezły" efekt daje maszynowe rozprowadzenie

jakim Padem (miękkim??) rozprowadzać to AIO???

zależy mi bardziej na zabezpieczeniu niż na korekcie (jednakże efekt mile widziany)

 

lakier srebrny metalic Focus IIgen

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawnie uzywac PRICKBORT ? Rozcienczyc ? Na suchy lakier ? Odczekac i zmyc ? Czy produkt jest lepszy niz IronX ?

 

pzdr.

 

Cytując za etykietą dystrybutora na produkcie:

-używać nie rozcieńczając z wodą

-najlepiej użyć na suchy lakier

-nakładać cieńką warstwę od dołu auta

-produkt nie zasycha na mytych powierzchniach

-pozostawić roztwór na min 2 minuty i spłukać obficie wodą

 

Produkt służy do czego innego niż Ironx, tak jak napisał prezes.gd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawnie uzywac PRICKBORT ? Rozcienczyc ? Na suchy lakier ? Odczekac i zmyc ? Czy produkt jest lepszy niz IronX ?

 

pzdr.

 

Domel, to są dwa różne środki: PrickBort jest do smoły a Ironx do rozpuszczania metalicznych zanieczyszczeń. Wydaje mi się, że jak każdy produkt do usuwania smoły, będzie lepiej działał na suchej powierzchni.

Tak jak pisze Prezes.

Pricborta używasz na suchy lakier. Nie rozcieńczasz. Lekka mgiełka i czekasz kilka minut. Potem płuczesz.

 

IronX to produkt do usuwania zanieczyszczeń metalicznych a nie smoły - Prickbort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

different, ja używałem zwykłych butelek PET tych 250ml w stężeniu 1:3 i dawały bez problemu rade :)

 

lz, do "odszczurzania" radze 1:2-3, ja przygotowałem sobie 1:4 i nie dał rady z brudem na moich felgach, a miałem tylko gotowy roztwór, więc będę musiał robić drugie podejście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosuję VP BlueGel 1:4 i daje radę :P kwestia podejścia trochę innego niż zaleca producent - tzn. spikujecie, spieniacie to sobie pędzelkiem i zostawiacie na kwadrans spokojnie; potem tylko szczotka (choć ja i twardszym pędzlem dawałem radę), ewentualnie wspomagając się APC w tym samym stężeniu, gdyby mocniej zaschło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.