Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeśli chodzi o konsystencje...dość podobna do CG 50/50 albo Lusso. A napisałem że był za suchy...bo był dla mnie za suchy :P nie rozciągał się po lakierze tak mocno jakbym chciał, i dosć szybko zasychał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
Ale co by nie było biały kolor to kiszka dla detailera :/:cry::oops:

 

ano, trochę "depresjonujący" bym rzekł

kupisz super wosk, który na czarnej perle wygląda wyjebiście a u na białym jest tylko... cool :(

z ciekawości, czemu zamieniłeś czarną piątkę ze zdjęć z naszych początków na białą eMke?

ze względu na ostatnio panującą modę na białe kolory czy taka akurat się trafiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości, czemu zamieniłeś czarną piątkę ze zdjęć z naszych początków na białą eMke?

ze względu na ostatnio panującą modę na białe kolory czy taka akurat się trafiła?

 

Tamta M5 nie była czarna - kolorek Carbon Schwarz i nienawidziłem go bo nie umiałem o niego dbać, wyglądała byle jak :cry::oops::?

 

A białej nie chciałem ale jedyna która była godna zakupu :-];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A białej nie chciałem ale jedyna która była godna zakupu :-];)

 

tak właśnie podejrzewałem, w tej klasie wybór zwykle jest niewielki :D

 

ja od ponad miesiąca choruję na Accorda którego widziałem u "moim" serwisie

VIII generacja (obecna), biały sedan, 2,4 silnik więc dwie rury, czarne matowe alusy 18 (włoska EtaBeta), czarny dach i do tego sportowe zderzaki i spoilery boczne...

:wallbash::wallbash::wallbash:

normalnie się podnieciłem :D

 

koniec OT! - bo nas zbanują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania do innych, ale:

- działa, szyby nie parują

- preparat do użycia po każdym myciu szyb, kontakt z wodą, scierką i nie ma po nim sladu

- zostawia delikatną mgiełkę, widoczną pod światło, szcególnie w nocy. Nie jest bardzo uciążliwa- u mnie preparat tylko na tylnych szybach i dachu, wiec mi nie przeszkadza w ogóle.

- aplikacja szybka, latwa i przyjemna

 

To chyba tyle z moich spostrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.