Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

WItam, czy ktoś testował może PRIME AMIGO jeżeli tak to jak się spisuje w porównaniu do PB BH i AG UDS.

 

[ Dodano: 3 Luty 2012, 14:14 ]

maj0nez, napewno natural lookiem ładnie wyciągniesz kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przy wycieraniu auta powinno się tylko przykładać ręcznik do lakieru czy można przesuwać nim po lakierze?

 

Na niektórych nagraniach widziałem jak przesuwają ręcznikiem po lakierze a na innych tylko przykładają, stąd dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzućcie w czym prać mikrofibry/szmatki/reczniczki itp do polerowania. po 2 praniach robią sie bardzo szorstkie. jakis plyn do pralki dolać czy recznie zmiekczać np w cocolino ?? nie uśmiecha mi sie ciagle kupować nowych a nie chce produkować swirlsów na lakierze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzućcie w czym prać mikrofibry/szmatki/reczniczki itp do polerowania. po 2 praniach robią sie bardzo szorstkie. jakis plyn do pralki dolać czy recznie zmiekczać np w cocolino ?? nie uśmiecha mi sie ciagle kupować nowych a nie chce produkować swirlsów na lakierze ....

 

Jest o tym sporo i oddzielny temat

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ght=pranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atomizer od Clina do szyb podoła APC w różnych stężeniach? z IPĄ też da radę czy go coś zeżre :P

 

generalnie podoła, ale długo może nie popracować. Lepiej kup u któregoś z partnerów forum butelkę z dedykowanym atomizerem i nie będziesz miał problemu a i na dłużej starczy

 

np u Mariusza http://showcarshine.pl/62-opakowania-i-etykiety-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atomizer od Clina do szyb podoła APC w różnych stężeniach? z IPĄ też da radę czy go coś zeżre :P

 

generalnie podoła, ale długo może nie popracować. Lepiej kup u któregoś z partnerów forum butelkę z dedykowanym atomizerem i nie będziesz miał problemu a i na dłużej starczy

 

np u Mariusza http://showcarshine.pl/62-opakowania-i-etykiety-

 

No w sumie racja, lepiej kupić coś dedykowanego i się tym dłużej cieszyć niż jakieś półśrodki.

 

Tak zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria... osobiście polubiłem małe 250ml buteleczki z atomizerem, ale jakoś ich nie widzę na sklepie :o

 

:good: też tak mam, bo jak mam coś nanosić IPA czy inne dressingi to łatwiej i poręczniej taką małą butelką niż dużym spryskiwaczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe buteleczki są bardzo spoko, jednak do APC wole dużą butle z atomizerem pianującym :good:

 

wszystko zalezy gdzie, bo wnętrze + uszczelki ja wolę mniejszą poręczną która w zupełności wystarcza mi na całe autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

CG Celeste Dettaglio - pojawił się jakiś czas temu w dziale sprzedam. Pamięta ktoś szczegóły?

Za ile poszedł, ile zostało go zużyte, czy to był ten stary czy już V2?

 

Przymierzam się do niego, stąd pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.