Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałem zapytać, gdzie trzymacie swoje nieużywane woski w okresie zimowym?

Ja swoje mam w pokoju w szafie i dzisiaj chcąc powąchać :D resztkę Lusso, którą trzymam na lato zauważyłem, że troszeczkę przysycha i pęka.

Lepiej wynieść do piwnicy, gdzie jest chłodniej, czy lodówka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, gdzie trzymacie swoje nieużywane woski w okresie zimowym?

 

no właśnie, podstawowe pytanie gdzie się powinno trzymać woski, w chłodzie, w temperaturze pokojowej? Czy wosk jest jakaś różnica w temperaturze przechowywania między woskiem naturalnym a "sztucznym"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

S3ci0r, zależy jakie masz plany detailingowe. BG jest najsilniejszy ! Jeśli to co masz na stanie nie spełni Twoich oczekiwań pokusiłbym się o BG ale czy warto to już sam musisz sobie odpowiedzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilberry mam zamiar używać jako zwykłego szamponu do codziennego mycia nawoskowanych fk1000p białych felg. ironx wiadomo do odszczurzania i właśnie myślałem o blue gel jako środka do usuwania ciężkich zabrudzeń przed nałożeniem ironx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
bilberry mam zamiar używać jako zwykłego szamponu do codziennego mycia nawoskowanych fk1000p białych felg
PO CO? Jak je porządnie wyprowadzisz i będziesz o nie regularnie dbał to nie będzie Ci potrzebna żadna mocna chemia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czy sa tu moze posiadacze Stjarna Gloss Silke Detailer ?

 

Wyjałem swoj z auta. Zapomnialem, że z nim jeżdze. Prawdopodobnie od 4 tygodni byl totalnie zamrożony. Przez noc odtajal. Pojawily sie w nim jakies dziwne brazowe gluty i osady. Czy to znak ze moj QD jest juz do wyrzucenia ? Czy wasze tez zostawiaja w butelce podobny osad ?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAKIEROWANIE. Mam pytanko, jako że moj zderzak juz posapwany teraz przyszedł czas na lakierowanko. Jedank po dokladnej inspekcji zauważyłem że w miejscu uderzenia a raczej w okolicy tego miejsca powstała pajeczynka czyli popękał lakier :wallbash: Jak sobie z tym poradzić co by nowy lakier nie popękał?? Dodam że nie będe lakierował całego zderzaka tylko w okolicy spawania.

 

Ja myśle wyszlifować to papierkiem na mokro, nałożyć cienką warstwę szpachli i to dopiero pomalowac :idea: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAKIEROWANIE. Mam pytanko, jako że moj zderzak juz posapwany teraz przyszedł czas na lakierowanko. Jedank po dokladnej inspekcji zauważyłem że w miejscu uderzenia a raczej w okolicy tego miejsca powstała pajeczynka czyli popękał lakier :wallbash: Jak sobie z tym poradzić co by nowy lakier nie popękał?? Dodam że nie będe lakierował całego zderzaka tylko w okolicy spawania.

 

Ja myśle wyszlifować to papierkiem na mokro, nałożyć cienką warstwę szpachli i to dopiero pomalowac :idea: ??

ja bym potraktował to papierem 240 do zniknięcia pajęczyny i na to szpachla lub podkład zależy jak głęboko pękło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sa tu moze posiadacze Stjarna Gloss Silke Detailer ?

ja mam i glutow nie mam ale mi nie przemarzl

geste te gluty?? wymieszaj dobrze i zobacz sprawdz moze na czyms jak sie rozprowadza czy nie zostawia jakis mazow brzydkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym potraktował to papierem 240 do zniknięcia pajęczyny i na to szpachla lub podkład zależy jak głęboko pękło

 

 

Szpachla musi iść bo zderzak był spawany i wiadomo że trzeba to troszke zrównać, wygładzić. Czyli tak zjechać papierkiem 240, nalozyć szpachle odczekać, podszlifować i bazek kłaść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym potraktował to papierem 240 do zniknięcia pajęczyny i na to szpachla lub podkład zależy jak głęboko pękło

 

 

Szpachla musi iść bo zderzak był spawany i wiadomo że trzeba to troszke zrównać, wygładzić. Czyli tak zjechać papierkiem 240, nalozyć szpachle odczekać, podszlifować i bazek kłaść??

i na szpachle podkład bo baza nie zawsze pokryję szpachla chłonie sporo farby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, żadnych glutów nie odnotowałem.

 

wymieszaj dobrze i zobacz sprawdz moze na czyms jak sie rozprowadza czy nie zostawia jakis mazow brzydkich

Dobrze mówi.

 

Ok sprawdze.

Dzieki chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym potraktował to papierem 240 do zniknięcia pajęczyny i na to szpachla lub podkład zależy jak głęboko pękło

 

 

Szpachla musi iść bo zderzak był spawany i wiadomo że trzeba to troszke zrównać, wygładzić. Czyli tak zjechać papierkiem 240, nalozyć szpachle odczekać, podszlifować i bazek kłaść??

i na szpachle podkład bo baza nie zawsze pokryję szpachla chłonie sporo farby

 

Ariel, wypelnic plastikiem, wyprowadzic do 600ki i podklad wypelniajacy, powinno dac rade. Grunt to nie narobic dolkow i gorek, ale to samo mozesz zrobic na szpachli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.