Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, proszę o radę czym zmyć wosk z plastikowych czarnych elementów?

 

poprzednie mycie zakończyło się tym że dnia następnego powyłaziły ślady po woskowaniu.

nie wiem czy mogę jakoś pomóc znajomemu czy zalecić by jechał reklamowac partacka robotę jaką mu wykonano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wybrać na letni wosk? :

victoria concours red

clearkote carnabua wax

poorboys nattys red

dodo juice purple haze

wymagania: banalna aplikacja i trwałość przynajmniej miesiąc i oczywiście najlepszy efekt wizualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wystarczy - wiem, że jest mega wydajny, i można go oszczędnie używać.

 

U mnie po jednej aplikacji z testera zniknęło baardzo niewiele, będzie jeszcze na conajmniej parę razy :)

 

I właśnie najlepiej jest tak po kropelce na aplikator i aż się skończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya miałem praktycznie takich samych kandydatów wytypowanych na ten sezon, na 90% miał to być nattys, ale wyprzedaż w mrCleanerze skłoniła mnie do zakupu Dodo Blue Velvet i Purple Haze oba w wersji Pro czyli z większą ilością carnauby + coś sztucznego dla zwiększenia trwalości. Na razie nawoskowałem Coopera... w skali 1:18 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wybrać na letni wosk? :

 

wymagania: banalna aplikacja i trwałość przynajmniej miesiąc i oczywiście najlepszy efekt wizualny

 

no to może po prostu Coli 476?

 

ewentualnie coś z sampli Dodo wybierz

coli nie spełnia wymagań i zapach mi się nie podoba, mam Coli 476, Megs #16 i Track Claw i chcę jakis naturalny wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zaczynaniu polerki nowymi padami jest konieczność wcześniejszych zabiegów związanych z gąbkami czy wystarczy wyjąć opakowania "posmarować" pastą i można pracować? Gdzieś mi się obiło o uszy by przepłukać pad gdy jest nowy i później zacząć z nim pracę. Myślę tu o gąbkach flexipads.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Gdzieś mi się obiło o uszy by przepłukać pad gdy jest nowy i później zacząć z nim pracę.

 

Tak to się robi z mikrofibrami, i to też niekoniecznie wszystkimi ;) Pady są gotowe do użycia po wyjeciu z pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.