Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Mam PB SSR1, SSR2, próbkę SSR3, smartdressing, apc nielsena, troche aplikatorow i pasów flexipads, troche mf. I mam chęć cos nowego zamówić do recznego picowania aut i motocykla. (citroen xsara czerwony, seicento błękitne) na pewno wezmę t&g remover i niewidzialna wycieraczke. Co jeszcze mi potrzeba? Aha, jakiś szampon i wosk od megsa tez gdzieś mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak wypróbowałem tego gliptone to za jakiś tydzień znów się ręce lepią i w ogóle lipka.. Zestaw SV byłby lepszy?

 

nie posłuchałeś wujka G, to płacisz dwa razy :P

Nieprawda bo zestaw został sprzedany 3min po wystawieniu go w dziale..... Dobra, ja wam jeszcze pokażę. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znów ja z tym samym - co do czyszczenia kierownicy? Kurde, bo jak wypróbowałem tego gliptone to za jakiś tydzień znów się ręce lepią i w ogóle lipka.. Zestaw SV byłby lepszy?

do kiery nie stosuj mleczek, kremow itp wystarczy jak wyczyscisz cleanerem i nałożysz np sv glaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
do kiery nie stosuj mleczek, kremow itp wystarczy jak wyczyscisz cleanerem i nałożysz np sv glaze

 

 

Zależy od skóry. Moja kiera przyjmie bez lepienia każdą ilość mleczka,czy to Raceglaze, Gliptone, Lz czy SV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, Ciekawe, na stronie auto fanatic jest taki opis :

Produkt powinien być używany w suchym i nienasłonecznionym miejscu. Przygotować powierzchnię w normalny sposób, jeżeli używany jest przed woskiem umyć powierzchnię za pomocą IPA. Nanieść produkt na piankowy aplikator i starannie rozprowadzić go po powierzchni kolistymi, częściowo nakładającymi się na siebie ruchami o lekkim nacisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba padli ofiara chochlika drukarskiego

Normalnie chyba powinno byc tak

"Przygotować powierzchnię w normalny sposób, koniecznie odtłuścić powierzchnię za pomocą IPA"

Jak tylko znajde czas na testy

Mam go chyba od miesiaca i zero czasu zeby sie tym zajac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy trzymanie wosków w szafie jest dla nich odpowiednie? Pytam gdyż zajrzałem dzisiaj do Megsa #16 i ma konsystencję lekko "papkowatą" - taką jak idealna do użytku. Czy taka może być czy lepiej trzymać go w ciut chłodniejszym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś 2 wersje aplikatora Zymöl pre-wax?

Widziałem u paru osób w tym przed chwilą w dziale sprzedam takie aplikakatory i mają takie wystające włoski (puchate), a mój jest gładziutki.

 

One nie są puchate. Ten na wierzchu sprawia takie wrażenie przez to, że te "włoski" się tak ułożyły. Przejedziesz ręką i będzie "gładki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.