Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

booohal, choćby smart dressing czy AG Vinyl & Rubber care, dużo jest takich środków i są o nich tematy i jest w nich też napisane jak radzi sobie na plastikach/ opnach. więc może mam jeszcze za ciebie ci nasmarować opony w aucie?? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam megankę kolor taki jak tu http://images04.olx.fr/ui/1/27/58/5461958_1.jpg

chciałbym zapytać jaki wosk najlepiej nałożyć? wiem wiem jest obszerny temat o woskach ale wg. mnie za obszerny :kox:

preferencje?

trwałość

zapach

łatwść aplikacji

no i przystepna cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90, nie ale masz się ogarnąć i udzielić krótkiej odpowiedzi na krótkie pytanie bo o tym traktuje ten temat.

 

[ Dodano: 7 Grudzień 2011, 22:10 ]

W nawiązaniu do mojego pytania chciałbym żeby środek ten możliwie długo siedział na oponach. Bardziej mokry/błyszczący efekt mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam megankę kolor taki jak tu http://images04.olx.fr/ui/1/27/58/5461958_1.jpg

chciałbym zapytać jaki wosk najlepiej nałożyć? wiem wiem jest obszerny temat o woskach ale wg. mnie za obszerny :kox:

preferencje?

trwałość

zapach

łatwść aplikacji

no i przystepna cena

 

Collinite 476 ... puszka starczy na baaaardzo długo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minetoo, znalazłem ten teścik: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6232

i zastanawiam się nad Wolf's lub Perl. Wolf's fajnie bo tanio wychodzi a Pearl też można np. 1:1 zrobić i wtedy też bardzo atrakcyjny cenowo. Po wypłacie zrobię sobie prezencik a do tego czau się zastanowię zarówno który produkt kupić jaki i którego partnera forum :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minetoo, jeszcze nie wkręciłem się na 100% w datailing dlatego raczej wezmę Perla jako All In One na zewnątrz :o

 

:good::good:

tylko nie nakładaj zbyt grubej warstwy, bo po deszczu będą zacieki i u mnie na słupku B (gdzie łapie jak zamykam drzwi po wyjściu) powstały odciski i mazy po palcach, przy cieńszej warstwie i dokładnym wypracowaniu problemu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się od razu dopytam

ja perla daje cieniusieńko na gąbeczkę z tesco (10 sztuk chyba za dwójkę :mrgreen: ) i lecę po plastikach zewnętrznych

może lepiej na aplikator megsa i wpracować, czy może po przeleceniu zmywakiem mf wetrzec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiś sensowny środek który poradzi sobie i plastikami zewnętrznymi i oponami? Gdzieś widziałem że Trim Restorer powinien dać radę. Prawda to to? Czy może coś lepszego? (rozsądna cena mile widziana)

Ja używam PB TR na plastiki zewn.i opony również. Daje radę, ale efektu mokrych i błyszczących opon nie uzyskasz. Raczej matowe, a ja takie lubię. Co do trwałości to szału nie ma, bo to przecież nie jest środek dedykowany do opon. Jak nie ma deszcz to spokojnie 2tyg., w deszczową pogodę po cotygodniowej myjce go nanoszę, ale jest baaardzo wydajny. Teraz spróbuję czegoś innego i myślałem właśnie o Perlu albo coś z ValetPro.

 

Perl ->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.