Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj zrobiem maske i klape bagażnika oraz dach UC i musze powiedzieć że gąbka Tricolor jest w/g mnie wziąż za miękka do pracy ręcznej. W każdym razie płytkie ryski usunięte. Z kolei ja pytanie mam innej natury. Wiem że nie poleca się kładzenia nic pod wosk na zimę bo osłabi się jego trwałość, ale chciałbym zrobić tak że po całej korekcie i wyIPOwaniu samochodu, położyć AG UDS i potem colli 476. Pytanie czy te 2 preparatyu się nie wykluczają i drugie pytanie, czy mogę kłaść jedno po drugim czy musze odczekać jakiś czas pomiędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparliście się wszyscy na tego Tricolora, jest jeszcze np. Lake Country Light Cutting- twardsza gąbka więcej usunie.

Ale to jest na maszynę chyba?? Czy jest i wersja ręczna tego pada??

 

Wersje ręczne z mojej prywatnej kolekcji padów :P

 

dsc03683640x480i.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wybrać, DJ Lime Prime Lite czy Lime Prime jako cleaner po ręcznej polerce tricolorem + UC + później DJ Purple Haze. LP posiada dodatkowo właściwości ścierne, natomiast Lite nie - który będzie lepszy dla nowicjusza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.