Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie jestem pewny przyczyny tego nalotu,ale wydaje mi się że pochodzi z wody jest koloru lekko niebieskiego szczególnie widoczny na czarnych powierzchniach szyb.

Czarny korek 3M daje sobie z tym radę.Przy ręcznym tarciu zabiera to trochę czasu żeby go usunąć ze wszystkich szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pozostaje polować w dziale "sprzedam". Ostatnio trochę się tam dzieje.

Można kupić dużą puchę i mieć do końca życia.

Inne propozycje? Zależy od kasy jaką chcesz przeznaczyć. Poszukaj ,jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w0jta5 Teraz już możesz mieć problem z próbkami bo sezon na woskowanie zimowe się rozpoczął .Ja ci proponuje abyś się dogadał np z 2 innymi kolegami i kupili 1 collinite 845 - butelka ma 475ml do tego u partnerów forum możesz kupić za grosze puste buteleczki 150 ml czy 100 ml i owy wosk zimowy /sealant przelać .Koszty wtedy wyjdą bardzo podobne jak do FK1000p a z efektu jaki daje ten produkt będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Zastanawiam się nad drugą warstwa Colli 476 z tym że pierwszą warstwę nakładałem dokładnie miesiąc temu. Są jakieś przeciwwskazania co do warstwowania po takim okresie?

 

Tak. Colli 476 jest lepki i łapie szybciej kurz i brud wiec po miesiącu nałożysz wosk na nieczystą powierzchnie. Najlepiej cały proces powtórzyć, może być bez glinki ale mycie IPA cleaner i po 24 h nałożyć kolejną warstwę. A o łapliwości kurzy przez #476 było już na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do prespraya to prania tapicerki np tersus trzeba uzywać końcówki spieniającej ? czy nie ma to żadnego znaczenia, sugeruję się cytatem z sklepu SHOWCARSHINE "Znacząco zmniejsza nasycenie powierzchni szczególnie podczas prania tapicerki."

http://showcarshine.pl/504-showcarshine ... ujacy.html

czy piana nie powoduje problemów z ekstracją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zaproponujcie mi jakis dresing do plastikow wewnetrznych ktory nada mokrego duzego polysku.. mam MEgsa Ultimate Protectant i w ogole nie dziala.. moje auto to vectra B i nie wiem czy to wina tych plastikwo oplowskich czy tego produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.