Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie mam coli 476 i jestem zadowolony, ale ostatnio kusi mnie wydać parę PLN-ów na zestaw Duragloss #601 + #111/#105.

No i moje pytanie czy różnica będzie na tyle zadowalająca aby odstawić to co mam na rzecz tego czego jeszcze nie mam? :-]

Też mam ten dylemat.

Przeczytałem od wczoraj setki postów na ten temat i mam odpowiedź - TAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam coli 476 i jestem zadowolony, ale ostatnio kusi mnie wydać parę PLN-ów na zestaw Duragloss #601 + #111/#105.

No i moje pytanie czy różnica będzie na tyle zadowalająca aby odstawić to co mam na rzecz tego czego jeszcze nie mam? :-]

Też mam ten dylemat.

Przeczytałem od wczoraj setki postów na ten temat i mam odpowiedź - TAK :D

 

maestro00 aż tak kiepsko? u mnie było tak mixedsmiley042.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wax nie ma większości na stanie chwilowo- bo sam się szykuje na małe zapasy:)

Ale polishangel ma wszystko chyba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
ja bym sprobował IPA 1:1 i zobaczył jak sie woda zachowuje np na masce albo dachu.

 

moze to lamerskie pytanie, ale moja maska jest dosc "oplywowa" i woda bez/z woskiem predzej czy pozniej i tak splywa.

 

Jak mam poznac po zachowaniu wody ze wosku juz "raczej" nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak glinkowałem samochód to po płukaniu tam gdzie było glinkowane była tafla wody a tam gdzie nie (około miesiąca leżał AF Tripple) to woda ładnie spływała.

 

ipa 1:1 na moim starym lusterku (na którym testuje wszystkie produkty ;) ) nie ruszyła AF tripple...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.