Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ponawiam swoje pytanie ze strony wcześniej:

 

"nałożyłem dzisiaj na auto Poorboys White Diamond, chciałem po tym dać FK Pink Paste Wax

ale nawet po dwóch godzinach auto wydaje się kleić nie jakoś bardzo, ale odstraszyło mnie to od położenia wosku

preparatu na całe auto zużyłem 20-25ml (nadwozie coupe 4,55m), nakładałem w temperaturze 16*C

 

jak myślicie nałożyć jutro wosk? a może poczekać z tydzień i raz umyć auto przed woskiem"

 

dzisiaj już jakby mniej klei się, ale powierzchnia jest bardzo gładka

doradźcie co robić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producetn ostrzega ze ten srodek "matowi powieszchnie szklane",a plastik powlekany czyms tam imitujacym chrom, czy polerowane alu nie?? to w jakim sterzeniu uzywasz tego srodka?? klient przywiezie mi takie felgi do czyszczenia i chce bym doprowadzil je do podobnego stanu jak te od skody... :( co robic??

84e82c5928bf2f85med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stężeniu myć felgi Bilberry, aby przy okazji nie zszedł nałożony Autobahn?

 

pewnie tak 1:15 ? najlepiej letnia woda+szampon, ew SV Wheel rozcieńczony zgodnie z handbook -em ;)

 

W ogóle jest sens kupować Billberry, gdy na felgi jest nałożony w/w wosk?

 

IMO nie, jako rezerwa na ewentualne "dziady" billberry też nadaje się średnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem autobahn'a na ten sezon, z początku myłem zwyczajnie szamponem lub VP natural, potem używałem bilberry w stężeniu 1:10, felgi do dnia dzisiejszego przy pomocy szczotki EZ detail domywają się do stanu idealnego. Wiadomo, że wszystko zależy od pokonywanych kilometrów i dróg z jakich się korzysta. Ogólnie jestem zachwycony autobahn'em, bilberrym psikam, żeby go wytracić :P

Przy zmianie na zimowe zobaczę jak wygląda wewnętrzna strona i jak się będzie domywać.

 

 

IMO nie, jako rezerwa na ewentualne "dziady" billberry też nadaje się średnio...

 

True :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duragloss #111 i Cherry Glaze- ktos mial stycznosc z tymi srodkami? Mam 111 ale Cherry Glaze'a nie testowalem jeszcze. Ktos moglby porownac oba te produkty? Ktory jest po prostu lepszym srodkiem AIO? Wiem ze CHG jest lekkoscierny, a poza tym czym sie rozni od 111?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.