Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Inna sprawa ,że w/w można sobie do kibla wylać jeżeli nie mamy do dyspozycji konkretnej myjki. Wytwornica piany też by się przydała. Chyba ,że mamy na myśli "ciężarówki" krótko dystansowe a nie takie które jeżdżą od Portugalii po daleką Rosję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyłem na zimę selant DURAGLOSS 111 CLEAR COAT POLISH i mam pytanie jaki używać na to QD aktualnie posiadam PB QD+ oraz FINISH KARE EXTRA SLICK FINAL BODY SHINE Mogą być te czy do selantów są jakieś specjalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie takie które jeżdżą od Portugalii po daleką Rosję.
trasy 2500 km w jedną strone :mrgreen: także musi być coś konkretnego do mycia

 

Jak będę u znajomego w firmie w tym tygodniu to postaram się dowiedzieć co wlewają do wytwornicy piany. Czyste zestawy są tam priorytetem i muszę przyznać ,że całkiem im to wychodzi jak na mycie bezdotykowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory zamieszałem. miałem na myśli Vp Brute force. tutaj jest mój test: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6976

 

Brute force testowałem na dwóch autach i jest bdb. świetnie radzi sobie z zaschniętym syfem. na pewno zamówię tę pianę.

 

truckiem nie usuniesz wosku i ogólnie obraziłem się na ten środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck wcale nie jest taki mocny. pomyśl nas magifoam.

magifoam jest mocniejszy od tenzi truck i bezpieczny dla wosku ? coś mi mówi że chyba tak pięknie nie jest jakby ktoś testował i mógłby się wypowiedzieć

 

Magifoam nie jest mocny ale za to bardzo aktywny i dzięki temu dobrze domywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory zamieszałem. miałem na myśli Vp Brute force. tutaj jest mój test: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6976

 

Brute force testowałem na dwóch autach i jest bdb. świetnie radzi sobie z zaschniętym syfem. na pewno zamówię tę pianę.

 

truckiem nie usuniesz wosku i ogólnie obraziłem się na ten środek.

do tej pory na opisywany na forum truck jako mega mocny i ściągający wszystko nie zmywa wosku ? czyli jest słabszy niż niektóre proszki na bezdotykówkach :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.