Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki wszystkim za odpowiedzi ;)

A znalazłem fajną stronke dobrze jest to wszystko opisane jak dla mnie a jak Wy myślicie wszystko jest tak jak powinno ? (chodzi mi o kolejnośc)

http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=11358.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie- czy poniższym padem według Was można jeszcze coś zdziałać? Kruszy się podczas pracy, początkowo myślałem że za dużo pasty, ale to jednak gąbka :/

 

ssa45633.jpg

 

ssa45632.jpg

 

Jestem w kropce, bo robię Punto I i na drzwiach chciałem założyć białą gąbkę 125mm, lecz maszyna strasznie lata i podskakuje, bo są tam przefalowania. Nie wiem, może nada się pod FG500 mały pomarańczowy ABW, jeśli ten biały nic już nie zdziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka godzin będę nakładał wosk, ale eurow po wyschnięciu chyba ma pozbijane włókna, bo miejscami jest wręcz szorstki dla skóry. Strzepanie nic nie daje. Macie jakiś pomysł jak dobrze uprać, żeby coś takiego nie miało miejsca? Ręcznie biały jeleń nie dał rady. Teraz chyba już za późno na pranie, bo do polerowania nie wyschnie, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka godzin będę nakładał wosk, ale eurow po wyschnięciu chyba ma pozbijane włókna, bo miejscami jest wręcz szorstki dla skóry. Strzepanie nic nie daje. Macie jakiś pomysł jak dobrze uprać, żeby coś takiego nie miało miejsca? Ręcznie biały jeleń nie dał rady. Teraz chyba już za późno na pranie, bo do polerowania nie wyschnie, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.
chyba go słabo wybpłukałeś eurow zawsze jest miekki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podlinkować temat, którego tytuł brzmiał mniej więcej "Tajniki nakładania wosków Zymol"?

 

Chodzi mi o czas pozostawienia na lakierze, przed spolerowaniem, różnych wolków Zymola.

 

Szukam i jakoś znaleźć nie mogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zawaliłem sprawę i zostawiłem za długo do wyschnięcia na samochodzie Coli 476. Jak próbowałem ścierać MF to wosk był już twardy i prawie nic nie schodziło. Dopiero jak suszarką podgrzałem to większość starłem ale zostało trochę na dachu i na progach. Czy jutro rano mogę zetrzeć resztę tym sposobem czy lepiej cleaner lub ipa i położyć od nowa wosk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ściągnąć ten wosk co wcześniej pisałem przy pomocy suszarki tylko strasznie dużo pyłu się przy tym narobiło. Jutro chciałem sobie położyć drugą warstwę tylko nie wiem czy przed położeniem mogę umyć samochód?? Czy lepiej przetrzeć QD i potem wosk?? I czy jak już nałożę drugą warstwę to potem od razu QD przetrzeć czy dopiero po kilku dniach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś polerowałem swój samochód uniwersalnym woskiem z autolandu za 13 zł dołączoną do niego gąbeczką, a poźniej szmatką mikrofibry. efekt po robocie mizerny - widać smugi. wosku brałem mało starałem się dobrze rozcierać, gdzie popełniłem błąd?

 

:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.