Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

eMeM, rozumiem że chodzi folie do przyciemniania szyb tak ?

 

Jeżeli masz jakiegoś LIDLA w pobliżu to jedź po piankę do szyb firmy W5 Glass Cleaner, czy jakoś tak, sam usuwałem tym klej po folii i bardzo mi to ułatwiło życie.

 

[ Dodano: 13 Wrzesień 2011, 16:44 ]

W5-Pianka-do-mycia-szyb-68600-big.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko i problem. W skrócie to irytuje mnie widok porysowanego częściowo auta (zarysowania powstały od tej twardszej części zwykłej gąbki). Polerowałem w wakacje ręcznie pastą k2 tempo na umytym aucie i odrazu po zbiegu wszystko fajnie ale przyszedł deszcz czy myjnia i rysy powróciły (w takim samym lub trochę mniejszym stopniu).

 

Przedstawiam fotkę:

 

rysy.jpg

 

Na czerwono zaznaczony obszar, a cieńszą linią przykład, że jak się przejedzie czymś mokrym to do czasu wyschnięcia substancji (np wody) nie widać rys (zazwyczaj do kilku minut) - Więc może lakier jest odratowania domowymi sposobami ?

 

Jaka pasta/środek najlepiej by się sprawdził by usunąć rysy na zawsze ? (o ile to możliwe)

 

Pozdrawiam i będę wdzięczny za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od APC, ale wydaje mi się, że w takim stężeniu to każde zmyje wosk

a czemu przy "rutynowym" myciu chcesz traktować plastiki i zakamarki tak stężonym APC?

ja to robię tylko przy gruntownym czyszczeniu, do zwykłego codziennego mycia wystarcza woda z szamponem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się jak czasem moje wnęki potrafią wyglądać...

Ja załatwiam to w taki sposób, że przy gruntownym myciu, po solidnym wyczyszczeniu wnęk APC, nakładam na nie FK 1000P i później wystarczy spłukać je samą wodą, lub przetrzeć rękawicą podczas mycia auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.