Skocz do zawartości

Nasze początki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mniej więcej ojciec go kupił na początku lat 90', jak w sklepach zaczęły pojawiać się takie rzeczy, mieliśmy 2 puszki i maluch był smarowany tym prawie 10 lat. Jak się skończył to nie mogłem dostać nic co by mu dorównało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

To ja też wstawię swoje początki ;)

 

Na zderzakach cała puszka Bumper coś tam al'a Plak 8-)

A lakier ogarnięty Tempo :ad:

 

img2576pd.jpg

 

Czy jestem szczęśliwy z powodu trafienia na to forum?

 

A cholera wie - wiedzy przybyło, niestety w parze z wydatkami nie mającymi końca :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek ale to ja widzę, że Ty Twingusiom wierny już od wielu lat jesteś :song: :song: :song:

z tym że nowy model kupiłeś już z silnikiem "od auta" :-] :-] :mrgreen:

 

No Eryczek to fakt wierny byłem marce do 12.2009 i od 09.2011 bo w przerwie tej dałem sie naciągnąć na cabrio

 

1&srcw=450&srch=450&dstw=450&dsth=450\

 

dużo $$ za dużo wydałem na to Auto... :lol: Ale było minęło..

 

Ale teraz twingo jest z normalnym silnikiem .. chodź brakuje mi w nim albo 2.0 albo psssyt :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 98 roku tato kupił prawie nowego czerwonego gofa 3. Meksykańska czerwień, fajnie to wtedy wyglądało. Po jakimś czasie zaczał gnić i musiałbyc cały malowany. Wtedy wydawało mi się, że tylko malowaniem da rady osiągnąć takie zaj efekty wizualne. Nie przyszło mi do glowy, że polerka i dobre woski robią cuda. Zresztą wtedy o forach czy samym internecie można było pomarzyć.

W wieku 21 lat przywiozłem z USA rocznego Sciona TC (2006r). Taka amerykańska celica. Przywizołem też wtedy sobie jakiś cleaner wax, aplikatory i inne gadzety firmy Meguair's.Nie było tego dużo.

Po skończony studiach sprzedałem auto i aż do teraz (26 lat) właściwie nie mam typowo swojego samochodu :lol: Mimo to, półka ugina się pod naporem kosmetyków, chyba głównie przez to forum :P A w koszyku SCS czeka zamówienie na kolejnych 25 przedmiotów wszelkiej maści. W sumie będzie juz średnia krajowa w samych kosmetykach.. :o To już jest chyba lekka choroba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy "kosmetyk" jaki kupiłem to był chyba pasta Druchema TEMPO :P Wysmarowałem tym całe auto - oczywiscie im grubiej tym lepiej :P a potem polerowałem - choc lepiej pasuje słowo szorowalem - auto przez 2 godziny tak masakrycznie zaschlo :P ale myslalem ze tak ma byc - efekt byl świetny :) Niestety trzymal sie bardzo krótko :P Do dzisiaj mam tą tubke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.