Skocz do zawartości

Meguiar's Ultimate Compound


Rekomendowane odpowiedzi

ile zejdzie megsa ręczna polerka aplikatorem trikolor ... na Bore kombi ?

 

bo ktoś chce kupic druga polowe butelki i sie zastnawiam czy bez problemu moge sprzedawac

 

myślę że możesz sprzedać połowe tego czego masz, i z tej połowy powino Ci jeszcze coś zostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, jak zakończysz działania z UC do wrzuć proszę jakieś zdjęcia. Też się przymierzam do ręcznej korekty i ciekawi mnie jakiego rezultatu mogę się spodziewać.

 

OK. Miałem dzisiaj robić ale niestety pogoda kazała mi to przenieść na co najmniej następny tydzień :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
a czy ktoś robił korekcje lakieru uc na maszynie obrotowej z pomocą gmopa farecli???

 

dołączam się do pytania. Dziś próbowałem UC ręcznie tym niemieckim padem i wypolerowałem powierzchnię mniejszą niż kartka a a4 w pół godziny. Jest jakiś efekt, ale do ideału jeszcze daleko, ręka już boli... auto to srebrne a8 z 2004r.

Mam maszynę rotacyjną i myślę kupić jakieś pady i spróbować tym UC powoli polerować-jakieś sugestie odnośnie doboru padów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przejechałem UC ręcznie całe auto-6 godzin ciężkiej pracy. Efekt nie jest taki jak po mechanicznej korekcie, ale jest wyraźna poprawa. Pozostały delikatne swirle, ale większość pokrył PB WD

 

P1020671.JPG

 

P1020679.JPG

 

P1020673.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy UC brudzi plastiki

Dziś robiłem maskę maszynowo na gąbce czarnej farecli zauważyłem że lakier odzyskał co nieco ale mocnych defektów nie ściągnąłem.

Co co lakieru to jest czarny i zauważyłem że mikro ryskę można nawet zrobić paluchem ale cóż i tak nie jest zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nakładać UC ręcznie czy maszynowo?(chodzi mi o uzyskanie ak najlepszego efektu)

 

Ogólnie to zawsze maszynowo uzyska się nieporównywalnie lepsze efekty niż ręcznie (a na pewno szybciej). Z tym, że UC jest dedykowany raczej do pracy ręcznej, ale na maszynie też powinien się sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nakładać UC ręcznie czy maszynowo?(chodzi mi o uzyskanie ak najlepszego efektu)

 

Ogólnie to zawsze maszynowo uzyska się nieporównywalnie lepsze efekty niż ręcznie (a na pewno szybciej). Z tym, że UC jest dedykowany raczej do pracy ręcznej, ale na maszynie też powinien się sprawdzić.

Chodź na opakowaniu jest informacja że nadaje się do maszyn DA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum, a do tego jestem lamerem jeśli chodzi o kosmetykę auta.

Byłem pod wielkim wrażeniem widząc efekt po zastosowaniu UC. Postanowiłem zakupić ten środek. Ku mojemu zaskoczeniu po 4 godzinach pracy efekt był... żaden.

 

Tu pojawia się moje pytanie. Dlaczego tak się stało? Za cholerę nie mogłem pozbyć się rys. Lakier nie zmienił nawet minimalnie koloru. Czy przyczyną tego może być, że poprzedni właściciel zastosował preparat DIAMONDBRITE FOREVER. Co mam teraz zrobić żeby pozbyć się tego gówna i cieszyć się efektem zostawania UC.

Nakładałem co prawda ręcznie... proszę o jakąś radę. Jakby co mogę umieścić kilka fotek...

aaaa.jpg.ca24884dfcc1ad6b01be7573a5ec93fd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.