Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ej chłopaki, a jaki byście twardy wosk polecili, żebym mi wyrównał rysy i auto nabrało łet luku? Bo mam świeczkę i czy ten wosk jest odpowiednio twardy? I czy jak będę tarł lakier świeczką to nie będzie mi knot przeszkadzał?POMOCY :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy jednak, że wszelkiego rodzaju woski i inne powłoki są zmywalne. Utrzymują się na lakierze do czasu kolejnego mycia (gdy nie używamy do mycia detergentów, mogą utrzymywać się dłużej, nawet przez dwa mycia).

 

To są woski co wytrzymają 2 mycia?? :shock::shock::shock:

O kurde, Panowie, przełom na KA.pl. Jeszcze tylko trzeba wyciągną od autora arykułu jakie to woski i żegnaj smalcowanie co mycie :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosław Malinowski "mówi jak jest" :-]

Jak od zwykłego Kowalskiego za dużo wymagać nie można tak od osoby, która pisze artykuł wypadałoby oczekiwać, że wie "cokolwiek". Tylu nieścisłości w tak krótkim fragmencie tekstu się nie spodziewałem.

 

BTW mój colli jakiś felerny jest. Coś się w nim musiało "zaciąć" bo wytrzymał znacznie więcej niż 2 mycia. Trzeba do Malinowskiego wystosować zapytanie co się mogło stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Szanowni forumowicze, nie róbcie sobie jej z Pana Radosława. To wszechstronnie uzdolniony człowiek. Zna się i udziela porad z wielu dziedzin życia. Polecam pozostałe artykuły, będące niespożytą skarbnicą wiedzy:

http://www.mowimyjak.pl/szukaj/?query=R ... Malinowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=BsDGhV6HKR0&NR=1&feature=endscreen

 

Od ok. 8 -minuty

 

Lubię ten program i prowadzącego, naprawiać auta na pewno potrafi ale woskowanie...

 

Co lepsze cytaty:

 

"Grubo nakładać wosk, nie ma się czego bać"

 

"Im więcej tym lepiej".

 

 

Czym on to nakłada i poleruje??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.gif7.gif7.gif7.gif

 

Czy to PB Nattys

 

Pucha na fure, dość ekonomicznie i

 

"całość można powtórzyć po tygodniu w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu" 7.gif7.gif

 

[ Dodano: 24 Kwiecień 2013, 21:52 ]

Sęk w tym że tam, na forum a4klubu właśnie został utworzony dział "Auto detailing", i z tego co widzę raczej nawracać nie widzę sensu, bo oni swoje, a ja swoje. Nie czepiałbym się, gdyby ten dział nazywał się Kosmetyka samochodowa albo Pielęgnacja pojazdów, a w ad nie chodzi o to żeby umyć auto na myjni, przelecieć auto tempem i środek wypsikać plakiem.

 

Na VKP walczyłem z gościem, który straszył mnie sądem, za wykorzystanie zdjęcia jego prac, które później wkleiłem do tego samego tematu w którym on je umieścił.

 

Po kilkudziesięciu postach dałem sobie spokój.

A on nadal ma "Zadowolonych" klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten program i prowadzącego, naprawiać auta na pewno potrafi ale woskowanie...

 

Co lepsze cytaty:

 

"Grubo nakładać wosk, nie ma się czego bać"

 

"Im więcej tym lepiej".

 

 

Czym on to nakłada i poleruje??? :D

 

A mnie ten gość trochę zirytował. Skoro chce o czymś mówić w TV to wypadał by wykonać choćby minimum pracy i poczytać 2 godziny w sieci na temat mycia i nakładania wosku - wtedy może zrobiłby to bardziej poprawnie... Potem się dziwimy ludźmi z for, którzy tak działają i jeszcze chcą za to pieniądze.. Tym ich karmi telewizja, więc myślą że tak ma być..

 

Prawda jest taka, że jedyne co zrobił z tym Volvo to milion nowych rys.. I tak miał szczęście, że auto się na bezdotyku domyło.. bo gdyby było bardzo zapuszczone to nakładałby ten wosk wprost na brud. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, profesjonalistów w telewizji jest na pęczki, dzięki temu każdy może sobie wybrać osobistego Mistrza :lol: i go naśladować.

 

Powiedział "odbudowa" hahaha, dobrze że zmienił świece.

Najlepszy smaczek jaki wyłowiłem to ocenia rodowodu i kondycji pokrywy bagażnika po tym niepodważalnym dowodzie jakim dla niego jest obecność "unikatowych naklejek" :lol:

Zdaje się że ten program przebije podobnym humorem "Fanów czterech kółek", emisariuszy odbudowy i rewaloryzacji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, Mam trochę inne zdanie o tym programie i uważam, że zna się na swojej pracy i ma duże doświadczenie. Odbudową nie można tego nazwać nie można, ale za 6 tyś. nie można zrobić wszystkiego. Renowacja Sportinga czy dzisiejsza Rocco bardzo mi się podobała. Co do naklejek, to w tak wiekowym samochodzie są jakimś rarytasem i nie można ich kupić od tak. Wydaje mi się, że czepiasz się trochę na siłę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, nie czepiam się, ale uważam że jeżeli budżet jest taki jak wspomniałeś, to nie powinno się nadużywać pewnych pojęć. Mam pokojowe usposobienie, ale drażnią mnie programy tego typu, gdzie zamiast nazywać rzeczy po imieniu, wmawia się odbiorcy coś innego.

 

Przy odrobinie chęci naklejki da się odtworzyć tak że nie zauważysz różnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, Pewnie, że się da. Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko te nieopłacalne. Mało osób po dzwonie robi takie rzeczy. No fakt nie powinien nazywać tego renowacją. Do myślenia daje też dużo stan tych samochodów. Wiadomo, że usterki w takich samochodach zawsze są, ale poziom oleju, opon czy hamulce to podstawowe rzeczy. A u nas jak ma przegląd bez terminu to nie widzi serwisu. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum SR przeczytałem gdzieś, że ten warsztat nie cieszy się za bardzo dobrą opinią. Tak czy siak program jest fajny, lubie go oglądać, taki przyziemny, pokazujący normalne auta jak na nasze, polskie warunki, bo ile można oglądać ferrari na torze w top gear ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie może pokazuje czasami głupoty ale np vw ładnie zrobił i czasami mu się udaje :)

 

[ Dodano: 28 Kwiecień 2013, 22:49 ]

http://www.youtube.com/watch?v=-J_ramPy2U4

 

[ Dodano: 28 Kwiecień 2013, 22:49 ]

http://www.youtube.com/watch?v=-J_ramPy2U4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do myślenia daje też dużo stan tych samochodów. Wiadomo, że usterki w takich samochodach zawsze są, ale poziom oleju, opon czy hamulce to podstawowe rzeczy. A u nas jak ma przegląd bez terminu to nie widzi serwisu. :thumbdown:

 

Dopiero dziś obejrzałem ostatni odcinek (Scirocco) i coraz bardziej irytuje mnie nie tyle sam program, ale Polskie "klasyki" i ich właściciele-pasjonaci :D Klubowicz, miłośnik modelu, współtwórca forum vs to co dojechało jakimś cudem do programu :shock::shock::shock: Ja wysiadam.... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do myślenia daje też dużo stan tych samochodów. Wiadomo, że usterki w takich samochodach zawsze są, ale poziom oleju, opon czy hamulce to podstawowe rzeczy. A u nas jak ma przegląd bez terminu to nie widzi serwisu. :thumbdown:

 

Dopiero dziś obejrzałem ostatni odcinek (Scirocco) i coraz bardziej irytuje mnie nie tyle sam program, ale Polskie "klasyki" i ich właściciele-pasjonaci :D Klubowicz, miłośnik modelu, współtwórca forum vs to co dojechało jakimś cudem do programu :shock::shock::shock: Ja wysiadam.... :dontknow:

Dla mnie by się było wstyd przyznać że jestem współtwórca forum z samochodem w takim stanie :oops::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.