Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

z bmwowskiego forum:

PROSZĘ O POMOC!!!!!

Witam wszystkich bmw maniaków

Posiadam serię trzecią E46 wersja kombi nie stety ma kilka rys parkingowych odprysk po kamieniu i delikatne przytarcie na błotniku są to skaży, które mnie bardzo drażnią. w jaki sposób można je samemu usunąć

 

Pozdrawiam

Kamil.

 

i odpowiedź:

Sporo osób poleca tą pastę ale sam nie próbowałem ;]

 

http://allegro.pl/k2-pasta-do-polerowan ... 48341.html

 

TEMPO! I WSZYSTKO JASNE!

swoją drogą naprawdę myślałem, że ludzie mają już jakąś świadomość na temat usuwania rys.. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ja ostatnio odkrylem w piwnicy 4 takie pasty. Nowe :) tzn stanem, nie data.

Ciekawe czy mozna cos z tego wykrzesac :o czy tylko smietnik. :dontknow:

zostaw sobie do polerowania felg,kiedyś o zgrozo tym mojego 126p detailingowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rodzynek z BMW

 

powiem dzis jak wyczyscic niedrogo i sprawnie felgi alu z bardzo grubego nalotu od plynow i klockow hamulcowych.

felgi doczyscilem plynem do kibli w moim przypadku wc kaczka.

nanosilem plyn szczoteczka i szorowalem po jakis 30 sec plukalem spryskiwaczem z duza iloscia sody. na jakies 0.5 litra okolo 3-4 lyzek stolowych czynnosc poprawialem nawet 3-4 razy.dodam ze nawet gruby nalot w glab felgi znikl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przesadzacie? Przecież to 3 miesiące a nie rok wyjać aku i tyle dywaniki w miarę wysuszyć i niech stoi. Ja bym go tylko umył bez woskowania bo jak dla mnie auto nawoskowane jak postoi nie ruszane gorzej wygląda i gorzej się myję ale to może zależy od jakości stanu i jakości lakieru.I nie zależy od wosku czy to tego płynnego żołwikowego czy innego w paście jak tempo itp.

Z forum car audio, temat dotyczący zabezpieczenia auta które ma przestać zime pod chmurka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, szczoteczka kojarzy mi się z twardym włosiem, które chyba może narobić troche biedy jeżeli używał ją np. na froncie felgi. Ja na przykład do felg nie podchodzę nawet z pędzlem, jeżeli wcześniej nie umyje ich delikatnie rękawicą (osobną do kół)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, szczoteczka kojarzy mi się z twardym włosiem, które chyba może narobić troche biedy
Polecam Ci coś szczoteczką poczyścić ,a wyrobisz sobie inne zdanie. Ja bardzo często korzystam z pomocy szczoteczek .Mają najfajniejsze włosie -delikatne ale sprężyste i gęste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci coś szczoteczką poczyścić ,a wyrobisz sobie inne zdanie. Ja bardzo często korzystam z pomocy szczoteczek .Mają najfajniejsze włosie -delikatne ale sprężyste i gęste.

 

+1, szczególnie przydatne są szczoteczki do czyszczenia protez i aparatów :kox::D Doskonale się sprawdzają do czyszczenia okolic napisów na wewnętrznej stronie felgi. O takie, w rossmannie za 3 zł można kupić :)

 

sunstar-gum-szczotka-do-czyszczenia-protez-zebowych-i-aparatow-ortodontycznych.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytaty z fejsa pod zdjęciem samochodu po korekcie wykonanej przez studio z warszawy

 

korekta lakieru czyli polerka , nic trudnego , maszynka + 2 pasty kilka godzin i gotowe :) jestem lakiernikiem i u nas polerowanie auta jest w cenie lakierowania :)

 

 

Robimy to samo a połowę taniej , dajemy gwarancje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.