Skocz do zawartości

Zmatowiały czerwony lakier - jaka politura do pracy ręcznej?


Majkelo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupując maszynkę DA za 249zł , nie dość że zrobiłbyś to 3x lepiej (więcej wyciął zamiast zamaskowania) , to jeszcze ogarnąłbyś to 5x szybciej bez zmęczenia . Po skończonej robocie gdybyś uznał iż polerka już Ci się nie przyda, to odsprzedałbyś ją za 200 ... i byłoby to najlepiej wydane 49zł ;)

 

PS: w sumie można też nic nie tracić i po skończonej robocie w ciągu 14 dni odesłać maszynę sprzedawcy powołując się na prawa konsumenta ...w sumie stracisz tylko na pada którego użyjesz zamiast tego z kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: w sumie można też nic nie tracić i po skończonej robocie w ciągu 14 dni odesłać maszynę sprzedawcy powołując się na prawa konsumenta ...w sumie stracisz tylko na pada którego użyjesz zamiast tego z kompletu.

Mam nadzieje ze to zart jesli nie to troche przykro ze do takich rzeczy namawia moderator. Nie lubie jesli ktos uzywa zwrotu #cebulabardzo ale to tu pasuje ... juz lepiej wypozyczyc gdzies za 30 do 50 zl dobra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwij to jak tam sobie chcesz ale ja opisuję rzeczywisty stan jaki jest w sklepach internetowych i np.w OBI ... kupuje ktoś maszynę jakąś, ba głupi śrubokręt, kleszcze, klucz , imbus czy cokolwiek i po 3 dniach oddaje i dostaje kasę. Takie jest prawo w PL i ludzie to wykorzystują na maxa i dziennie takich spraw mamy dziesiątki! Nawet słyszałem rozmowę 2 klientów jak mówili na OBI ...wypożyczalnia narzędzi :shock:

Ludzie to nawet firanki oddają jak tylko rodzinka przed którą nastąpiła zmiana firanek na nowe ...więc albo otwórz oczy , albo spytaj osób zajmujących się handlem , a szczególnie internetowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Nazwij to jak tam sobie chcesz ale ja opisuję rzeczywisty stan jaki jest w sklepach internetowych i np.w OBI ... kupuje ktoś maszynę jakąś, ba głupi śrubokręt, kleszcze, klucz , imbus czy cokolwiek i po 3 dniach oddaje i dostaje kasę. Takie jest prawo w PL i ludzie to wykorzystują na maxa i dziennie takich spraw mamy dziesiątki!

Nie zmienia to faktu ze takie zachowanie do buractwo i wiesniactwo... Moze niektorzy uwazaja ze takim zachowaniem sa cwani ale dla mnie to zenada....

 

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Jakie macie techniki ręcznego kładzenia glaze'ów? Bo przyznam że mi to nie zawsze wychodzi, a próbowałem już kłaść na różne sposoby i różnymi aplikatorami.

 

Wysłane z mojego Cool1 dual

 

 

DOBRY gąbkowy aplikator. Te zwykłe żółte sie nie nadają. Spójrz na zielone royal padsy, są świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.