Jump to content

Recommended Posts

Siemka mam do was takie pytanie jaki środek polecacie do nadkoli plastikowych chodzi mi o taki zeby szybko wysychał i stosunkowo długo dawał dobry efekt nawet po myciu co polecacie :) jeszcze jedno czym myć nadkola jakim środkiem może macie jakiś sprawdzony i czy uzywać w tym celu gąbki czy jakiejś szczotki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • Moderator

kita33, BareBones to raczej taki produkt do zdjęć. Nakłada się go bardzo łatwo i szybko ale efekt nie jest długotrwały.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

kita33, przy codziennej jeździe? Na pewno nie. :) To jest siuwaks z gatunku "od mycia do mycia".

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

kita33, to szczerze wątpię by wytrzymał. Poza tym nadkola szybko się brudzą więc chwila moment i nie będzie widać, że są czarne. Wydaje mi się, że najlepszą opcją dla Ciebie będzie porządne ich wymycie, nasmarowanie Kochem i później ew. co mycie psikanie Bare Bones. Aczkolwiek jak zależy Ci na czarności nadkoli to zaaplikuj powłokę :)

Link to comment
Share on other sites

Ja do nadkoli zawsze używam KNMPC. Ale jakiś czas temu użyłem na części nadkola (tyle co aplikator między oponę włożyłem) AG Bumper Care. Po mocnym deszczu, dwóch myciach dalej siedzi. Będzie z 1,5 miesiąca. W tygodniu będę mył auto to dam znać czy siedzi dalej.

Link to comment
Share on other sites

To widzę, że świrów od nadkoli jest więcej :-) co mnie bardzo cieszy.

Ja w lutym nałożyłem 303 Aerospace Protectant i w sumie zapomniałem, że poszmalcowałem nadkola. Warto może do nich zajrzeć i opisać swoje wrażenia.

Staram się nie brudzić samochodu celowo, więc nie jeżdżę w deszczu, chyba że mnie złapie na mieście. Od nałożenia 303 pokonałem około 1 kkm. Za 2 dni wrzucę foto jak to wygląda u mnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jak materiałowe to... bieda straszna, szybko zejdzie. Pozostaje dobrze wyczyścić APC. Na upartego jak masz za dużo kasy to możesz tam GTECHNIQ I1 psikać ale to bez sensu bo zaraz zejdzie.

Link to comment
Share on other sites

A nie dało by rady wymyć porządnie, osuszyć i dać na materiał jakiś preparat do zabezpieczania tapicerki materiałowej ? np. 303 Fabric Guard ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.