Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SZyBA napisałem, że polerka zakończona porażką gdyż mimo, że przygotowałem się pod względem logistycznym i teoretycznym nie dałem rady. Używałem past PB SSR1,2,2,5 na padach żółtym i niebieskim 3M.

Zacząłem od maski, gdzie było sporo swirli, płytkich rysek i kilka głębszych. Mimo stosowania się do zaleceń zawartych w poradniku zamieszczonym na forum i stosunkowo miękkiego lakieru nie osiągnąłem zadowalającego poziomu korekcji. Dlatego dałem sobie na razie spokój

Jadę jutro do kolegi z forum mającego doświadczenie aby umówić się na korektę i może powie mi co robiłem źle. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA napisałem, że polerka zakończona porażką gdyż mimo, że przygotowałem się pod względem logistycznym i teoretycznym nie dałem rady. Używałem past PB SSR1,2,2,5 na padach żółtym i niebieskim 3M.

Zacząłem od maski, gdzie było sporo swirli, płytkich rysek i kilka głębszych. Mimo stosowania się do zaleceń zawartych w poradniku zamieszczonym na forum i stosunkowo miękkiego lakieru nie osiągnąłem zadowalającego poziomu korekcji. Dlatego dałem sobie na razie spokój

Jadę jutro do kolegi z forum mającego doświadczenie aby umówić się na korektę i może powie mi co robiłem źle. :o

 

czyścileś pady podczas pracy i uważałeś z ilością pasty? ja z pierwsza polerką sobie kiepsko poradziłem bo raz że trafiłem na mega twardy lakier, dwa że pracowałem na zapchanych od pasty padach...nauczka na przyszłość cenna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyścileś pady podczas pracy i uważałeś z ilością pasty? ja z pierwsza polerką sobie kiepsko poradziłem bo raz że trafiłem na mega twardy lakier, dwa że pracowałem na zapchanych od pasty padach...nauczka na przyszłość cenna

Tak czyściłem pady co drugi przejazd. Rozmawiałem dzisiaj z kolegą cash, któremu pokazałem maskę i opowiedziałem jak polerowałem. Moje błędy to prawdopodobnie po pierwsze za dużo pasty, po drugie chyba za mało przejazdów polerką i po trzecie chyba za szybko chciałem osiągnąc efekty( wrodzona niecierpliwość). Muszę się jeszcze dużo nauczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbejs, na kolejny forum sie spotykamy :) - ostatnio na dh-zone ;)

 

no cóż ja też zaczynam ćwiczyć detailing na swoich 4 kółkach

 

tak wygląda po Megsie step 2 i 3

 

DSC_347a7.jpg

 

DSC_34s86.jpg

 

Póki co szperam po forum ale pewnie jak dojdzie do polerki to zacznę zadawać też pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot tak chciałem się pochwalić nabytku nowego można powiedzieć auto garażowane cały czas. Od 2 lat nie jeżdżone. Jest nim Wartburg 1.3 silnik z 1990 roku. Pierwsza rejestracja 19.07.1990. Przebieg 70300 km. Trochę prawy bok przytarty i brak hamulcy. Ale mam nadzieje że powoli się zrobi i będzie jeszcze jeździł po ulicach 100licy i nie tylko ;] Narazie 1 foto na szybko z telefonu. Po 2 latach auto zapaliło i nawet paliwo jeszcze jest ;]

 

59798671.jpg

88123873.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.