Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lakier oryginalny. Malowane były 3 elementy. :) Maska bo jakieś wgniotki były, przedni prawy blotnik bo była rysa jakby od kluczyka gleboka i kawałeczek tylnego prawego błotnika przez motocyklistę :/

Samochód nigdy nie widział reperaturek wiec z tylu jak się przykłada miernik grubości to przy samej krawędzi błotnika jest 120-130 mikronów - dlatego zainwestowałem w kosmetyki aby nie doszło do żadnego Rudolfa. :)

 

Samochód zabezpieczony od spodu profesjonalnie 2 lata temu, również profile zamknięte oraz przewody hamulcowe także spod wygląda ja nowka. Jak chcecie to wrzucę fotkę. :)

 

Fura wygląda nie najgorzej bo posiada oryginalny pakiet VTI-S, który jest na prawde ciężki do zdobycia.

Pomimo osiągów gorszych od typowego VTI mogę się pochwalić czymś innym ponieważ samochód posiada cale zawieszenie na czerwonych tulejach z poliuretanu, zawieszenie gwintowane AP, najgrubszy stabilizator z przodu 26mm i najgrubszy z tylu 19mm, dodatkowo są wszystkie rozpórki poza tylna gorna (niebawem wjedzie). Przygotowałem juz duże hamulce na przód 282mm z zaciskami dwutloczkowymi z Accorda 3.0 v6 oraz tylne z Civica typeR EP3 262mm oraz pompę hamulcowa 1" z serwem z Accorda TypeR i wszystkie 4 przewody w stalowym oplocie od Hela. Wszystko jest. Montaż na wiosnę i można bedzie godnie łapać się z nawet mocniejszymi samochodami w Time Attakach :)

 

Jak ktoś w Warszawie bedzie miał ochotę to niech wpada na wiosnę pod stadion - są cykliczne imprezy - i sobie pomaga. Mogę też przewieźć :)nie ma problemu. :)

 

Zdjęć wnętrza nie mam dobrych ale zrobię. Środek to wnętrze VTI z różnymi rarytasami. Brakuje tylko podgrzewanych taboretów ale jak tylko czas i pieniazki pozwolą to na pewno zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia fabrycznie dluga ale jest juz wsadzona krotsza z dluga piątka na trasy itd. ;)

 

Bardzo dziękuję, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mi się teraz gęba cieszy. Jutro wrzucę jeszcze kilka fotek i na bierzaco też będę starał się wrzucać :):ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wnętrza jakieś 3tyg temu. Zmieniło się tyle, że wjechało nowe radio z głośnikami i okleiłem folią 3M Blach Carbon serią 3D 1080 to ala drewno w środku :)

 

8A5IOPc.jpg

 

aMryFnI.jpg

 

I jeszcze fotki po usuwaniu smoły etc, myciu, glinkowaniu, myciu, PB BH + PB Natty's Red ale dzień przed sesją u mnie na osiedlu jeszcze :)

 

Aparat na auto bo to zdjęcia na szybko a mi już zimno było po 6h pucowaniu na dworzu.

 

HiL9NSU.jpg

 

PDQMBQI.jpg

 

LxGaXku.jpg

 

3f010Bd.jpg

 

RwGH9LS.jpg

 

Kolor to Dakota Bronze i jeśli mnie informacje nie mylą to był wypuszczany tylko na rynek Szwajcarski - stamtąd pochodzi moja, była sprowadzona przez osobę prywatną ( forumowicza CKPL ) i użytkował ją 7 lat i bardzo dbał. W moich rękach jest od końca czerwca tego roku i staram się jeszcze bardziej usprawnić mechanicznie i wizualnie to autko - ale ze smakiem. Mam nadzieje, że jeszcze smak jest ;)

 

Domyślam się, że to nie temat o tym ale jest to temat o pucowaniu więc będe chciał zakupić maszynę DA na wiosnę co by było łatwiej pracować na codzień z samochodem i zrobić jakąś korektę lakieru. Nigdy nie pracowałem z polerką - żadną. Ale od dziecka jestem w warsztacie samochodowym więc sądzę, że praca z polerką przyjdzie mi szybko dobrze i zastanawiam się nad takimi dwoma:

 

- http://detailingshop.pl/pl/p/Krauss-DB- ... N-900W/770

 

- http://www.pielegnowacauto.pl/maszyna-p ... -42v2.html

 

lub taką:

 

- http://www.pielegnowacauto.pl/maszyna-p ... ction.html

 

Jestem zupełnie blady, sugeruje się opiniami na forum. Może ktoś z Was mi podpowie. A może coś zupełnie innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłbym jeszcze reflektory i zaciski (na srebrno, byle nie czerwone itp). Aaa i wywalił te owiewki z szyb. Takie drobnostki, ale to wg własnego gustu więc niekoniecznie Tobie podejdą.

 

Ładne auto :good: Większość Civiców z tamtych lat to już szroty. Świetnie, że ktoś dba o takie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłbym jeszcze reflektory i zaciski (na srebrno, byle nie czerwone itp). Aaa i wywalił te owiewki z szyb. Takie drobnostki, ale to wg własnego gustu więc niekoniecznie Tobie podejdą.

 

Novus reflektory są śmieć :( i mam nadzieje, że Św. Mikołaj pod choinkę podrzuci mi nowe :) i dodatkowo wpadną biksenony z soczewką :)

 

Poruszyłeś temat zacisków a ja wcześniej wspomniałem hamulcy to łapcie przedni hebel.

Przeszedł małą kosmetykęczęści hehe :roll:

 

ZcxNSrk.jpg

 

lFHPVoA.jpg

 

6U10Xc7.jpg

 

1ILqMqQ.jpg

 

sFyTxO8.jpg

 

6ukdqGU.jpg

 

xj1QT6G.jpg

 

zHlhiFx.jpg

 

Wleci na zaciski jeszcze złoty napis "Nissin" i będą w 100% gotowe.

 

Na wiosnę wsadzam a na obecne zaciski przód i tył mam już kupca :)

 

Obym nie dostał od Admina po uszach zaraz hehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre plany, widzę że i w głowie odpowiedni tok myślenia, a nie gejlooki na tył, łoszersy pod Machę, parówa simoty, mugen wm sport na tył i do tego wszystko okraszone usdm z przodu :mrgreen:

 

Zdrowa, ładna, czysta, dopieszczona angielka :good:

 

Sąsiad w 98 roku kupił taki sam jak nasz bordowy, tylko właśnie w tym rudym lakierze. W salonach PL też takie mozna było kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kloch, rób temat w "pokaż swój blask" koniecznie! Tylko dorzuć jakieś fotki z mleczkowania+placzkowania :D żeby choć trochę nawiązywał do idei działu ;) tutejsza ludność ucieszy się ze świeżej porcji "zboczonych" fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kloch noooo to mi sie podoba :good::good::good: regeneracja zacisków to wzór do nasladowania, od siebie moge powiedziec ze zestaw 282/262 na 2 tloczkach z Legenda i jeszcze liche tarcze, miekkie klocki TRW to hamuje juz bardzo dobrze, a co bedzie jak załoze DS2500 i nowe tarcze :evil:

 

Zakladaj temat z dopieszczeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przedstawie wam swoje auto brakuje mu detailingu ale wszystko w swoim czasie:) jest to Audi 100ls z 1971roku z silnikiem 1.8. Plan na 2015 obniżyć za pomocą airride plus jakieś koło przymiarki można obejrzeć niżej. Pełen remont przewidziany w 2016roku

17a12fee8cd8.jpg

ba2da630561a.jpg

 

975fefdecd72.jpg

4fc9dc09810b.jpg

bdbcc18deedf.jpg

b90aaf8cc94c.jpg

c159c9b3b1b5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.