Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wsadzenie silnika po remoncie do budy zajęło 6 miesięcy? Czy mówimy o czasie na remont, zebranie wszystkich potrzebnych części. Odświeżenie komory?

Chyba problem był z odpaleniem bo IMMO blokował. Zawsze wychodzą niezaplanowane problemy i dwa dni to nie trwa :P Ale u Tomka to też skrajność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość modyfikacji, silnik i to co już zostało zrobione przekroczy sporo wartość auta. Zdaje sobie sprawę, żę nie odzyskam tej kasy, ale mam zamiar trzymać Cordobę tak długo jak to możliwe. Zawsze chciałem to zrobić, nikt takiego auta nie ma (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).

 

Są dwie opcję:

- odddaję do warsztatu i niczym się nie martwię, oprócz $$$$

- kupuje rozbitka Ibizę 6L z takim silnikiem i przekładam wszystko

 

Bardziej skłaniam się ku pierwszej wersji, bo chciałbym za jednym zamachem zrobić IC, wydech, dolot, program i uzyskać ++200KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot kosztów swapa na prawdę istnieje! Jest bardzo podobny do zwrotu kosztów nakładania Swissvaxa na Pandę czy inną fabię.

 

To się lubi, tego się nie liczy na kalkulatorze ;)

 

A jeżeli w ibizie taki silnik siedział fabrycznie to nie powinno być komplikacji. Chociaż ja bym Ci proponował mimo wszystko opcję drugą, czyli cały dawca stojący przed garażem w razie braku jakiejś pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Mondek, zawsze podobało mi się zestawienie takiej zieleni ala british racing green z beżowym środkiem. Jedyne co można się przyczepić do tego modelu Mondka to rozmiar nadkoli i tego że aby to trzymało proporcje z nadwoziem to minimum 19-20" trzeba tam wsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, 2.0 TDCI ten od PSA 131 koni spięty oczywiście z 6 biegowym automatem

geno,na początku nie byłem przekonany co do koloru z zew ( a tym bardziej moja Małżowinka) ale jak pojechałem oglądać i wszystko okazało się wporządku nie musiałem długo myśleć , na żywo nawet w takim stanie wygląda super . Myślę że jak na wiosnę zrobię korektę to będzie rwało suty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.